Територія здорової родини!
(067) 430-28-80
(073) 430-28-80
(0432) 659-888
Замовити дзвінок
Висококваліфіковані лікарі
Постійний супровід лікаря
Експрес діагностика
Вакцинація
Відгуки
Ольга Зеленко - чудовий лікар-гінеколог. Ввічлива, чуйна, розумна. Під час всієї консультації, яка тривала більше години, відчувала себе вже у новому майбутньому: майстерне володіння всіма методиками обстеження, в поєднанні з знаннями сучасних протоколів, мене (як теж причетної до медицини) не могло залишити байдужим. Щиро рекомендую всім дівчатам і жінкам, як кваліфікованого лікаря. І бажаю успіхів в роботі. Заклад приємно вражає атмосферою, чистотою і затишком.
Світлана
Здравствуйте! С большой благодарностью хочу отметить приём у отзывчивого и компетентного терапевта - Бондар Виктории Александровны. Спасибо МЦ “МеdOk” за современные стандарты!
Екатерина
Хочу подякувати Вікторії Бондар за професіоналізм. Вона допомогла в важкій ситуації, вдало підібрала лікування і затяжна хвороба відступила досить швидко. Також окрема подяка адміністратору, яка завжди йде на зустріч і підбирає зручний час для візиту
Юлія
Сучасне обладнання та лікарі, які на всі 100% спеціалісти соєї справи! Підписали декларації з педіатром та терапевтом цієї клініки.
Ткачук Віталій
Хочемо подякувати лікарю педіатру Залевській Ірині Володимирівні за теплий прийом і професіоналізм!
Чернявська Аліна

Контроль якості

Ми турбуємость про якість наданих нами послуг і враховуємо будь-які зауваження чи побажання наших пацієнтів

Введіть ім'я
Введіть свій коментар