Лікарка-педіатр, Сімейний лікар
Поділля
Записатися на прийом до лiкаря

про лiкаря

лікарка-педіатр, сімейний лікар

Валерія Володимирівна із самого дитинства знала, яку професію обрати, тому що найулюбленішою грою була гра в лікаря. З дитинства була налаштована рішуче йти у медицину, не вагаючись, після закінчення медичного класу в школі поступила на педіатричний факультет ВНМУ.
Чому саме педіатричний, запитаєте ви? А тому що любов до дітей та їхня безпосередність заполонили серце лікаря ще з шкільних років 💛
Активна життєва позиція не давала сидіти на лавах медичного університету спокійно, тому Валерія Володимирівна продовжила улюблене заняття танцями, якими вона займалась ще з 5 років.

Після закінчення університету, проходила інтернатуру на базі «Центру Матері та Дитини» та ВОДКЛ, де здобула колосальний досвід та знання від найкращих викладачів університету та педіатрів. У 2018 році пройшла спеціалізацію за напрямком загальна практика-сімейна медицина.
Як і в університетські роки зараз продовжує постійно навчатись та удосконалювати свої знання 💪
У своїй практиці використовує доказові джерела та черпає з них тільки необхідну інформацію.

До лікарки можна звертатись не тільки у разі хвороби, а й на планові прийоми, особливо вони необхідні до 1 року кожного місяця.

🙌Лікарка-педіатр допоможе вам розібратись з графіком щеплень, проведе необхідні заміри та інтерпретує їх результати на планових оглядах у немовлят, заспокоїть матусю та надасть необхідні рекомендації з приводу грудного вигодовування чи прикорму дитини, допоможе у догляді за малюком.
А якщо сталась прикрість і дитина захворіла Валерія проведе обстеження, призначить тільки необхідні дослідження та надасть інформацію з приводу лікування та догляду за дитиною.

На прийомі для неї кожен пацієнт – це окремий та новий випадок, для якого необхідно підібрати індивідуальне лікування.

Педіатриня завжди знаходить підхід до кожної дитини, на її прийомі діти почуваються комфортно, та і їх не обмежують у якихось діях 🥰

У вільний від роботи час лікарка проводить час із родиною👨‍👩‍👧‍👦, також займається свічковарінням та виробленням прикрас для волосся. Любить подорожувати та просто гуляти на свіжому повітрі.

Відгуки

Допоможемо знайти лікаря


Оберіть медичний центр

Як з вами краще зв'язатися?
Напишіть мені у ViberПодзвоніть мені

Залишити відповідь