Лікарка-кардіолог, Лікарка-терапевт
Вишенька, Поділля
Записатися на прийом до лiкаря

про лiкаря

Кандидат медичних наук ВНМУ ім.Пирогова

лікарка терапевт, кардіолог першої категорії.

Ще у віці 7- ми років пообіцяла своїй рідній людині «Тільки вір у мене, а я стану хорошим лікарем»!

Тому у 2005 році вона вступає до ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Після навчання проходить інтернатуру з внутрішніх хвороб на базі МКЛ №1, а після – наступні 3 роки проходила магістратуру на кафедрі внутрішньої медицини та здобула кваліфікаційний рівень магістр медицини. Впевнено крокуючи вперед, лікарка у 2013 році вступила на навчання в аспірантуру 👩‍🎓 за спеціальністю «Терапія». Під час навчання в аспірантурі Юлія Павлівна пройшла спеціалізацію за фахом «Кардіологія» ❤️.

З 2016 року і дотепер лікарка працює асистентом кафедри внутрішньої медицини медичного факультету №2 і викладає дисципліну «Внутрішня медицина»👩‍⚕️🩺.
З 2019 року є дійсним членом «Асоціації превентивної та антиейджинг медицини». У 2020 році пройшла медичне науково-практичне стажування в Люблінському медичному університеті (Республіка Польща) 🇵🇱.

🔔‼️Тому, якщо Вас турбує нестабільний артеріальний тиск, болі в грудній клітині, перебої в роботі серця, задишка, кашель, набряковий синдром, болі і дискомфортні відчуття в черевній порожнині, нестабільні випорожнення та інші скарги, які не турбували Вас раніше а тепер стали помітними для Вас – 🆘 не зволікайте і звертайтесь за допомогою!
Лікар займається лікуванням захворювань серцево-судинної, дихальної, травної та інших систем організму☝️🫀🫁.

Юлія Павлівна слідкує і використовує керівні принципи діагностики та лікування внутрішніх хвороб як українські, так і європейські! В роботі із пацієнтами дипломатична, уважна, чуйна і співпереживаюча.

Окрім роботи, Юлія Павлівна захоплюється співом 🎶, пише вірші ✍️ !На запитання «Ваше натхнення, мотивація» відповіла – «Кожного ранку я відкриваю очі і перш за все дякую Богу що живу і за те, що можу допомогти тим хто цього потребує 🙏”

Відгуки

Допоможемо знайти лікаря


Оберіть медичний центр

Як з вами краще зв'язатися?
Напишіть мені у ViberПодзвоніть мені

Залишити відповідь