Отоларинголог або, як його частіше називають – ЛОР-лікар, займається лікуванням захворювань трьох органів: вуха, горла, носа!
Якщо у вас виникли підозри на такі захворювання, запишіться на консультацію до отоларинголога якомога швидше – найчастіше вони пов’язані з больовими або неприємними відчуттями.
Отоларингологи МЦ «MED OK» проведуть ретельний огляд за допомогою одноразових матеріалів, зберуть повний анамнез, призначать всі необхідні діагностичні заходи, скористаються експрес-тестами для точної діагностики і складуть схему лікування з наступними рекомендаціями, виходячи з віку, особливостей організму, тяжкості перебігу патологічного процесу.
Ми рекомендуємо записатися на прийом до ЛОРа, якщо ви помітили:
— погіршення слуху;
— труднощі з ковтанням чи носовим диханням;
— з’явилися запаморочення чи головний біль;
— спостерігається першіння чи біль у горлі;
— збільшилися та почервоніли мигдалини, на них з’явився наліт;
— з’явився храп під час сну або осиплість голосу;
— з’явилися рясні слизові виділення з носового ходу;
— виникли болі у вусіз чи без підвищення температури;
— з’явилася кровотеча або сукровичні виділення з вушної раковини…
ЛОР-захворювання не тільки погіршують якість життя людини, але й провокують розвинення захворювань бронхів та легень, серцево-судинної, нервової та інших систем.

Більшість людей ігнорують «звичайну застуду» та утруднення дихання займаючись самолікуванням та не бачать необхідності у консультації спеціаліста. Проте за цими симптомами можуть маскуватися серйозні захворювання ЛОР — органів. 

Лікарі отоларингологи МЦ MEDOK керуються доказовою медициною та індивідуальним підходом в терапії кожного пацієнта

Більшість із захворювань можна вчасно попередити чи хоча б діагностувати і почати лікування на ранніх стадіях, коли від них можливо швидше позбавитись.

Ви можете завжди розраховувати на уважне відношення і якісну діагностику завдяки кваліфікованому персоналу, лабораторній базі і необхідному оснащенню.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги