Оториноларингологія Вінниці у клініці MED OK

Турбує горло? Розболілось вухо? Заклало ніс? Щомісяця запалюються піднебінні мигдалики, аденоїди не дають дитині нормально дихати? Чоловік почав сильно хропіти вночі, а Ви не можете жити без спреїв для носа? Зник голос після вечірки чи може з’явився різкий біль у ділянці пазухи після ГРВІ. Під час відпочинку не правильно пірнули у воду? З усіма цими проблемами, та з багатьма іншими, швидко та якісно допоможуть оториноларингологи медичного центру MED OK!

Термін «отоларинголог» пацієнти, на відміну від професійних медиків, використовують рідко. Віддають перевагу більш короткій «лор лікар» або повсякденній «вухогорлоніс», що закріпилося в мові на початку минулого століття. Різниці немає. У будь-якому випадку мова йде про наших фахівців, які проводять діагностику та лікування гортані, глотки, носової порожнини, гайморових пазух, середнього та внутрішнього вуха.

 

 

Коли слід звернутися в клініку «Мед ОК»

 

Обов’язково проконсультуйтеся у досвідченого та кваліфікованого отоларинголога, якщо вас турбують такі симптоми:

 • часті та тривалі застуди
 • постійний нежить або кашель
 • відчуття «закладеного носа»
 • зміна звичного тембру голосу
 • біль або закладеність у вухах
 • погіршення слуху
 • безпричинні кровотечі з носа
 • втрата або розлад нюху
 • нічне хропіння
 • постійна потреба у застосуванні деконгестантів (спреїв для носа)
 • різкий біль у пазухах (верхньої щелепи, лобних та носових), при підозрі на гайморит.
 • збільшення мигдаликів, аденоїди, гнійні відкладення у лакунах.
 • сірчані корки та сторонні тіла у носі або вухах.
 • сезонний риніт.
 • виділення з носа та вух (прозорі, гнійні, з домішками крові)
 • неприємний запах з рота.

Консультація ЛОРа у місті Вінниці та місті Бар  також входить до переліку необхідних щорічних профілактичних обстежень, передопераційних оглядів та медичних профоглядів. Що допомагає вчасно почати терапію та помітити проблему ще до того, як вона принесе Вам багато турбот.

 

Хто для нас ідеальний ЛОР-лікар

 

Це спеціаліст з вищою медичною освітою, який не боїться викликів, хронічних та гострих процесів, динамічного розвитку медицини та потреби постійно вдосконалюватись і розвиватись.

Фахівці ЛОР приватної клініки «Мед ок» – це лікарі, які мають багаторічний досвід і пройшли атестацію на високу лікарську категорію. Якщо вам потрібен лор у Вінниці – відгуки реальних пацієнтів клініки «Мед ок» допоможуть визначитися з вибором конкретного фахівця.

Наші лори неодноразово доводили свій професіоналізм у складних медичних випадках. А також, що не менш важливо, кожен з них — вихована, порядна, щира та відкрита людина, якій хочеться довіритись. Наші лікарі стануть для Вас другом та наставником у питаннях  оториноларингології.

«Мед ок» – професійно оснащений медцентр з власною лабораторією і великим парком сучасного діагностичного обладнання. Всі аналізи та обстеження виконуються швидко, у зручний для Вас час.

У центрі створена затишна та доброзичлива атмосфера. Ми націлені на індивідуальний, уважний підхід до кожного пацієнта. У нас працюють найкращі отоларингологи Вінниці, і ми робимо все, щоб їх послуги були доступні для кожного з вас.

Головна мета клініки «Мед ок» – допомогти Вам зберегти своє здоров’я на довгі роки!

 

Як підготуватись до ЛОР-обстеження?

 

Рекомендуємо утриматись від вживання їжі, газованих напоїв, кави, алкоголю, паління за декілька годин до прийому лікаря.

Чому? В першу чергу, аби уникнути блювотного рефлексу при обстеженні. Також не варто використовувати спреї, таблетки, сиропи перед оглядом. Аби не “змазати” картину захворювання.

 

Які захворювання лікують ЛОР-лікарі у Вінниці?

Захворювання носа:

 • Нежить
 • Поліпи
 • Гострий риніт
 • Синусит
 • Гайморит

Захворювання вуха:

 • Отит
 • Глухота
 • Перфорація барабанної перетинки
 • Вестибулярні порушення
 • Туговухість

Захворювання горла:

 • Ангіна
 • Фарингіт
 • Аденоїди
 • Тонзиліт
 • Заглотковий абсцес
 • Ларингіт

Хвороби, що входять в компетенцію лікаря-отоларинголога, зустрічаються частіше за інші. Адже практично кожна людина хоча б раз на рік відчуває симптоми так званої «застуди»: нежить, першіння в горлі або біль при ковтанні, «стрілянину в вухах», різні запальні процеси і органічні патології в горлі, гортані, на мигдалинах і голосових зв’язках

Найчастіше навіть в голову не приходить звертатися з ними в лор клініку або до вузького фахівця — отоларинголога. Багато хто навіть до терапевта не ходить, купуючи в аптеці безрецептурні препарати, або взагалі обходиться народними засобами.

При доброму здоров’ї та нормальному імунітеті — це можливий варіант. Але якщо одні й ті самі хворобливі прояви повторюються дуже часто і не проходять при симптоматичному лікуванні, лікар лор – це той лікар, ДО  якого обов’язково потрібно сходити на консультацію лора! В іншому випадку Ви ризикуєте зіткнутися з серйозними наслідками.

 

Лор в Вінниці – чим займається цей фахівець? Ми розповімо докладніше

 

Горло, ніс і вуха не випадково об’єднані в один розділ медицини. Вони знаходяться близько один до одного та взаємопов’язані. Інфекції легко «подорожують» між ними по слизовии поверхнях.

Неінфекційні захворювання також часто зачіпають не один, а два або всі три органи. Тому й підхід до лікування має бути комплексним.

Кваліфікований отоларинголог збере детальний анамнез (розпитає пацієнта про скарги та симптоми). «Промацає» тамогляне за допомогою шпателів і дзеркал доступні частини органів. Призначить апаратне дослідження для перевірки стану органів, прихованих всередині тіла (внутрішнього вуха, гайморових пазух і т.д.) При необхідності призначить лабораторні аналізи.

Потім поставить точний діагноз і призначить консервативне (медикаментозне, фізіотерапевтичне) або оперативне лікування.

Багато людей задаються питанням: чи боляче проходити обстеження у ЛОР-лікаря? У медичних центрах MED OK обстеження пройде швидко, без болю та дискомфорту, і головне — якісно!

Наші лікарі, зібравши повний анамнез Вашого захворювання, проведуть передню та задню риноскопію, отоскопію, фаринго- та ларингоскопію. За потреби Вам також буде виконано ендоскопічне обстеження на сучасному, потужному обладнанні (ЛОР-ендоскопі). Цей апарат допоможе якнайкраще візуалізувати усі проблемні місця, ознайомити Вас із патологічною ділянкою та наочно показати, що та як потрібно лікувати.

Таким чином, Ви станете частиною процесу лікування, що допоможе бути з лікарем на одній хвилі, а хворобі не залишить жодного шансу на перемогу.

Лор отоларинголог може бути ще більш вузькопрофільним:

 • Алерголог спеціалізується на аутоімунних захворюваннях.
 • Сурдолог орієнтується на хворобах, що впливають на слух.
 • Хірург проводить необхідні операції (видалення мигдалин і поліпів, прокол пазухи при гаймориті, видалення сторонніх тіл).
 • Онколог займається лікуванням пухлинних процесів.

Всі ці фахівці мають приставку «лор» перед назвою спеціальності. Це означає, що вони займаються відповідними проблемами верхніх дихальних шляхів і вуха.

Звертайтеся до ЛОР-лікарів медичного центру MED OK, і Ваші вуха-горла-носики будуть надійно та турботливо обстежені та проліковані.

Послуги МЦ MED OK для дорослих

Послуги МЦ MED OK для дітей

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ЛОР-ЛІКАРЯ

Назва послуги Ціна, грн
Первинна консультація ЛОР-лікаря(передня риноскопія, задня риноскопія, оромезофарингоскопія, непряма ларингоскопія, отоскопія) 450
Повторна консультація ЛОР-лікаря(контрольний огляд у динаміці захворювання протягом 7 днів після первинного огляду) 350
Первинна консультація ЛОР-лікаря(передня риноскопія, задня риноскопія, оромезофарингоскопія, непряма ларингоскопія, отоскопія)  *лікар вищої категорії, доцент, КМН 500
Повторна консультація ЛОР-лікаря(контрольний огляд у динаміці захворювання протягом 7 днів після первинного огляду)  *лікар вищої категорії, доцент, КМН 350
Видалення стороннього тіла із вуха, носа , глотки - 1 категорія  складності 250
Видалення стороннього тіла із вуха, носа , глотки - 2 категорія складності 450
Продування слухових труб по Політцеру 200
Видалення сірчаного корка ЗСП (1 вухо) 300
Консультація лікаря-лора (бесіда) протягом 20 хв. 400
Огляд пацієнта на дому ЛОР-лікарем  (*транспортні витрати включено у вартість) 800
Огляд ЛОР-лікаря та видалення сірчаного корка ЗСП 700
Ендоскопічний огляд (комплексний) 500
Ендоскопічний огляд (гортань) 300
Ендоскопічний огляд (вухо) 300
Ендоскопічний огляд (ніс) 300
Консультація ЛОР-лікаря та ендоскопічний огляд (гортань) 600
Консультація ЛОР-лікаря та ендоскопічний огляд (вухо) 600
Консультація ЛОР-лікаря та ендоскопічний огляд (ніс) 600
Консультація ЛОР-лікаря та ендоскопічний огляд (комплексний) 800
Видалення сірчаного корка ЗСП (2 вуха) 500
Туалет вуха (1 вухо) 200
Туалет вуха (2 вуха) 300
Забір матеріалу для цитологічного дослідження з ЛОР органів 100
Розкриття та дренування гнійнеків зовнішнього вуха І категорія 350
Розкриття та дренування гнійнеків зовнішнього вуха ІІ категорія 500
Постановка турунд з лікарськими препаратами (вухо/ніс) 150
Магнітотерапія (за 1 процедуру) 100
Магнітотерапія (за 5 процедур) 450
Магнітотерапія (за 7 процедур) 600
Магнітотерапія (за 10 процедур) 800
Лікування хронічного тонзиліту (1 доба) (медичний супровід, магнітотерапія) 500
Лікування хронічного тонзиліту (10 діб) (медичний супровід, магнітотерапія) 4000

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі