Аналіз сечі в медичному центрі Мед Ок в м. Вінниця та м. Бар

Особливе значення у визначенні ряду патологій в організмі людини займає загальний аналіз сечі. Цей метод дозволяє діагностувати та контролювати перебіг безлічі захворювань.

Аналіз сечі дуже важливий при профілактичних обстеженнях.

В МЦ Мед Ок вналіз сечі включає в себе:

  • Визначення кольору, прозорості, питомої ваги сечі (фізичні властивості),
  • Визначення білка, глюкози, гемоглобіну та інших сполук в сечі напівкількісним методом,
  • Оцінка складу осаду сечі

 

Як правильно здавати аналіз сечі:

  • Перш за все, потрібно пам’ятати про особисту гігієну, яка дозволить зібрати матеріал без домішок, і це є гарантією того, що загальний аналіз сечі буде точним.
  • Не варто включати в свій раціон харчування перед процедурою ліки та їжу, яка є природним барвником.
  • Сильно спотворить результат прийом алкоголю і статевий акт за 12 годин до збору сечі.
  • Не час для такого аналізу – період менструацією
  • Ще один важливий момент в питанні, як здавати загальний аналіз сечі – це ємність.
  • До мінімуму зведуться шанси потрапляння сторонніх речовин в пробу, якщо буде використаний спеціальний стерильний контейнер із кришкою (ви можете безкоштовно отримати ємність, попередньо звернувшись до МЦ Mед Ок)
  • Збирається виключно ранкова порція сечі, одразу після сну. Потрібно постаратися максимально скоротити термін доставки матеріалу до МЦ MEDOK .

 

Коли потрібно здавати аналіз?

Загальний аналіз сечі у дітей те, з чим регулярно стикаються всі батьки. Це найпростіший метод діагностики, який дозволяє вчасно виявляти інфекцію сечовидільних шляхів, які часто виникають у малюків а саме: цистит, пієлонефрит, гломерулонефрит.

 

Нирки- один з надважливих органів, який є одним з головних фільтрів організму, особливо у вагітних. Однією із найпоширеніших патологій старту вагітності є цистит,   гестаційний пієлонефрит зустрічається у 40% вагітних, білок у сечі на більш пізніх термінах є однією з основних ознак пізнього гестозу.

Саме тому, надважливим є аналіз сечі при вагітності – він не вимагає від жінки будь-яких зусиль, при цьому, надає достатньо повну інформацію лікарю, який з його допомогою може вибирати тактику ведення вагітності та почати лікування на доклінічному рівні до маніфестації патології.

Аналіз сечі вагітної повинен здаватися щомісяця, і не рідше, для динамічного контролю. Така частота обгрунтована з метою контролю підвищеним вмісту білку та лейкоцитів в сечі та попередить розвиток тривожних ознак специфічних екстрагенітальних патологій, що можуть негативно вплинути на перебіг вагітності.

Пам’ятайте, ЗАС-один з найпростіших аналізів , що забезпечить благополучний перебіг найбажанішого періоду життя жінки, спокій майбутньої мами та повноцінний внутрішньоутробний розвиток малюка!

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного паціента
null
Виписуемо тільки ті
ліки, які потрібні

пакетні послуги