Лікар-офтальмолог в медичному центрі MED OK використовує індивідуальний і комплексний підхід для відновлення і корекції зору у дітей та дорослих. Вам підберуть найбільш безпечні методи діагностики і лікування зорового апарату.
Лікар детально вивчить проблеми Вашого зору. Оцінить ефективність засобу корекції (окуляри або контактні лінзи), який Ви використовуєте. Перевірить гостроту Вашого зору за допомогою сучасного обладнання і оцінить, чи відповідає воно нормі. Проведе дослідження Ваших очей за допомогою високоточного приладу – авторефрактометра. Огляне та оцінить за допомогою спеціального мікроскопа стан здоров’я передніх відділів ока (повіки, кон’юнктиви, рогівки, кришталика). Проведе об’єктивну перевірку зору за допомогою проектора знаків, навіть у найменших пацієнтів.
Ми зберігаємо дані про Ваш візит, що дозволяє відстежувати динаміку зміни Вашого зору. Якщо Ви помітили погіршення зору у себе або своїх близьких, не відкладайте візит до офтальмолога. Навіть за відсутності скарг рекомендуємо Вам проходити діагностику зору, як мінімум, один раз на рік.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги