Іду в садочок та школу!

Для маленьких діточок
Замовити пакет
Привіт батьки!

Ми, команда МЦ “MED ОК”, дуже турбуємось про здоров’я Ваших дітей та запрошуємо Вас на щорічний профілактичний огляд перед школою або садочком. Ми гарантуємо швидку та якісну обслуговування, без черг та за доступною ціною.

Вартість

Іду до школи – 850 грн

Іду до школи CHECK-UP – 1600 грн

У нашому профілактичному пакеті послуг Ваша дитина отримає розгорнутий загальний аналіз крові та сечі, електрокардіограму з розшифровкою та довідку форми 0-86. Крім того, наш лікар-педіатр проведе комплексний огляд Вашої дитини, включаючи вимірювання тиску, пульсу та сатурації, ваги, зросту та ІМТ, проведення проби Руф’є, визначення гостроти зору та пальпацію лімфатичних вузлів, а також огляд скелетно-м’язової системи, вуха, горла, носа, пальпацію живота, отоскопію та аускультацію серця та легень.

Якщо наш лікар-педіатр виявить потребу в дообстеженні вузькими спеціалістами (хірург-ортопед, офтальмолог, невролог, ЛОР і т.д.), ми зможемо забезпечити консультації цих спеціалістів.

Ми рекомендуємо взяти з собою карту профілактичних щеплень дитини. Наш педіатр огляне відповідність календаря та, якщо потрібно, актуалізує данні одразу на прийомі.

Ми хочемо, щоб Ви відчули нашу турботу та професіоналізм та запрошуємо Вас записати свою дитину на медичний огляд в МЦ “MED ОК”. Наші двері завжди відкриті для Вас.

Зверніть увагу, що профілактичний огляд перед школою чи садочком є необхідним заходом для забезпечення здоров’я та безпеки Вашої дитини. Наші досвідчені педіатри докладуть максимум зусиль, щоб зробити процедуру максимально комфортною для Вашої дитини, використовуючи найсучасніші методи та обладнання.

Крім того, ми розуміємо, що Ваш час є дорогим, тому ми надаємо можливість записатися на профілактичний огляд в зручний для Вас час, без черг та зайвого очікування.

Не відкладайте питання здоров’я Вашої дитини на потім. Зателефонуйте до нас вже сьогодні та записуйтеся на профілактичний огляд у МЦ “MED ОК”. Наші лікарі з радістю допоможуть зберегти здоров’я та благополуччя Вашої родини.

 

ПЕДІАТРИ MED OK

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОГЛЯД ПЕДІАТРА В MED OK

Допоможемо знайти лікаря


Оберіть медичний центр

Як з вами краще зв'язатися?
Напишіть мені у ViberПодзвоніть мені