Довідки в школу та садочок

Для маленьких діточок
Замовити пакет

Медогляд у MED OK

Школа — це другий дім для наших дітей. Саме тому батьки докладають максимум зусиль, аби обрати для своїх малюків найкращий варіант. Та процес підготовки до навчання завжди сповнений турбот. Як встигнути усе та не забути про найважливіше — здоров’я? Легко — разом із MED OK.

Наша професійна команда охоче допоможе Вашим школярикам із проходженням медичного огляду з користю та комфортом.

Є безліч питань, які постають перед батьками майже щороку:

  • Де пройти медогляд дитині у місті Вінниця?
  • Які довідки потрібні для допуску до навчання?
  • Як пройти профогляд в школу швидко?
  • Медична довідка форми 086-1/о або 086-2/о у Вінниці за доступною ціною?

 

 

 

MED OK має відповідь на всі запитання!

Медогляд у MED OK — це не просто про отримання довідки для допуску до занять. Це про комплексний ЧЕК-АП організму Вашої дитини, перевірку здоров’я та спокій батьків.

Перед початком навчального року у школі, садочку чи університеті Ваша дитина зобов’язана пройти профілактичний медичний огляд, аби допуститися до уроків та відвідування колективу однолітків. Такі огляди корисні тим, що дають можливість вчасно виявляти відхилення у здоров’ї дитини, перевірити карту щеплень, проінформувати батьків щодо здатності дитини виконувати фізичні навантаження.

Які медичні довідки потрібні дитині у школу?

MED OK пропонує Вам позбутися турбот пов’язаних з профілактичним оглядом. Та пройти усе в одному місці — швидко, доступно та якісно. Ми підготували для Вас дві пакетні пропозиції що стануть у нагоді.

 

Вартість пакетів:

Іду до школи — 850 грн

Іду до школи CHECKUP 1300 грн

Для нас важливо надавати послуги, що відповідають найвищим стандартам. Ми працюємо згідно з протоколами та настановами, що затверджені МОЗ України. Відповідно до наказу «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх закладів», діти відповідно до вікової категорії зобов’язані проходити вузьких спеціалістів.

Обов’язковими є:

  • 6 років — хірург, ортопед-травматолог, офтальмолог, стоматолог
  • 11 років — хірург, ортопед-травматолог, офтальмолог, стоматолог
  • 14,15 років — хірург, ендокринолог, стоматолог, гінеколог (за показами), психолог (за показами)
  • 16,17 років — стоматолог, гінеколог (за показами)

У діток інших вікових категорій консультації вузьких спеціалістів не є обов’язковими, призначаються індивідуально, за показами. Вищевказані рекомендації — є оптимальними в плані профілактики та вчасного виявлення відхилень від норми.

Чому варто обрати саме MED OK?

Ви можете записатись на медичний огляд у місті Вінниця в зручний для Вас час. Не потрібно стояти в чергах, витрачати купу часу на очікування направлень та підлаштовуватись під дні прийому кожного лікаря та лабораторій. При собі потрібно мати лише карту щеплень дитини та гарний настрій.

А головне увесь наш персонал від лікарів до медсестер — це професійна команда, що не тільки ставиться до Вас з турботою та повагою, а й вправно виконує свою роботу. Саме тому Вам проведуть ретельний огляд, дадуть відповіді на усі питання, перевірять календар щеплень, прокоментують результати аналізів та дообстежень. Усе це для того, аби Ви не просто отримали папірець, а й переконалися у тому, що з Вашою дитиною все добре.

Пам’ятайте, що профілактичні медичні огляди — є обов’язковими для допуску до занять у школі. Тому завчасно подумайте, як зробити цей досвід приємним для Вас та дитини. Ми з радістю допоможемо зробити все якісно, швидко та зручно.

Отримайте довідку без турбот у MED OK!

ПЕДІАТРИ MED OK

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОГЛЯД ПЕДІАТРА В MED OK

Допоможемо знайти лікаря


Оберіть медичний центр

Як з вами краще зв'язатися?
Напишіть мені у ViberПодзвоніть мені