Хірургія вважається одним із найскладніших розділів медицини, яка займається вивченням різноманітних захворювань, що безпосередньо взаємодіють один з одним. Основний метод лікування – оперативне втручання. Дана галузь включає діагностику, лікування, а також відповідає за збереження всіх життєво важливих функцій організму клієнта до оперативного втручання, під час, ще й після операції.

Хірургія в Медок

Це фахівець, який лікує різні типи захворювань за допомогою операцій. Хірург обстежує пацієнта, встановлює діагноз та виконує дії операбельного характеру, щоб подолати аномальні процеси у людському організмі. Дії лікаря проводяться із застосуванням анестезії. Основною метою такого фахівця є усунення патології повністю чи частково. Також лікар хірург може займатися післяопераційним наглядом та реабілітацією.

Консультація хірурга в клініці Медок

У медичному центрі МедОк працюють лише кваліфіковані та хороші хірурги Вінниці, які мають багаторічний досвід у даній галузі.

Консультація у Вінниці хірурга, Вам потрібна у таких випадках:

  1. Потреба термінового лікування захворювань органів черевної порожнини. Це такі захворювання, як грижа будь-якої локалізації, хвороби тонкого/товстого кишечника, печінки, жовчного міхура. Разом про те – це гострі стану, наприклад, запалення апендикса (лікарі клініки благополучно видаляють з допомогою лапароскопічного способу).
  2. У Вас травмований опорно-руховий апарат. У клініці Медок працює хірург-травматолог. Це означає, що Вам буде надано кваліфіковану допомогу, в тому числі оперативне втручання у разі переломів, пошкоджених зв’язок та сухожиль, а також ран (забитих місць) різної локалізації.
  3. При виникненні запальних процесів шкіри або м’яких тканин. Будь-які гнійно-запальні процеси на тілі потребують невідкладного відвідування хірурга. Одночасно з цим, хірургічному лікуванню підлягають процеси, такі як: гідраденіт, панарицій, врослий ніготь.
  4. Вами було виявлено якісь новоутворення. До цього типу відносять доброякісні процеси: фіброми, ліпоми, атероми та ін.
  5. Необхідне лікування проявів судинної патології. Наприклад, варикозна хвороба, щоб запобігти ускладненням (флебіт, тромбофлебіт). Також причиною візиту може бути купероз та інші судинні порушення.
  6. Необхідне хірургічне лікування проктологічних проблем. На базі медичного центру Медок є відділ проктології, який займається лікуванням геморою з використанням найсучасніших і, що важливо – щадних методик, а також усуває такі делікатні проблеми: анальні тріщини, поліпи прямої кишки, нориці параректальної області.
  7. Потрібно планове чи оперативне урологічне втручання. Область урологічних патологій, у яких єдиним варіантом лікування є звернення до хірурга, досить велика. Це і сечокам’яна хвороба, захворювання простати, і різні новоутворення, аномалії сечостатевої системи.
  8. З’явилася потреба у гінекологічній операції. Медичний центр Медок оснащений сучасним обладнанням, яке дає можливість здійснювати малотравматичні ендоскопічні операції. Показаннями для таких операцій є різноманітні доброякісні утворення матки, яєчників, аномалії будови репродуктивних органів, позаматкова вагітність тощо.

Кращі хірурги у Вінниці

У клініці МедОк працюють лише найкращі фахівці у галузі лікування та діагностики. Звертаючись до нас, Ви отримаєте уважне ставлення до здоров’я дорослої дитини. Наші лікарі мають великий досвід у лікуванні захворювань різного ступеня складності, вміють чути скарги клієнта та швидко реагувати на проблему, навіть при стресових ситуаціях.

Коли потрібна невідкладна консультація у хірурга

Негайно звернутися до відділення хірургії необхідно при появі гострих станів або симптомів загострення хронічних хвороб.

Якщо Вам потрібен досвідчений хірург у Вінниці – звертайтесь до клініки МедОк. Вибравши лікаря МедОк, Ви оберете – якість та безпеку!

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ХІРУРГА

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря - хірурга 450
Повторний огляд лікаря - хірурга 350
Консультація лікаря-хірурга (бесіда) протягом 20 хв. 350
Консультація лікаря-хірурга онлайн протягом 20 хв. 350
Первинний огляд лікаря - хіруга та дермаскопія 650
Назва послуги Ціна, грн
Перев’язка рани (1 категорія складності), зняття швів 300
Перев’язка рани (2 категорія складності) 450
Перев’язка рани (3 категорія складності) 600
Хірургічна перев’язка рани (1 категорія складності) 600
Хірургічна перев’язка рани (2 категорія складності) з накладанням швів 1000
Лапароцентез (пункція черевної порожнини) 1 категорія складності 1500
Лапароцентез (пункція черевної порожнини) 2 категорія складності 3500
Пункція грудної порожнини 1500
Видалення доброякісних пухлин, вростаючого нігтя, ПХО ран (1 категорія складності) 800
Видалення доброякісних пухлин, вростаючого нігтя, ПХО ран (2 категорія складності) 1600
Видалення гігроми (1 категорія складності) 800
Видалення гігроми (2 категорія складності) 1600
Постановка, заміна катетера уретрального Фолея 500
Видалення лігатурних нориць та сторонніх тіл 1600
Видалення кліща 300
Видалення папілом на ніжці (5-10 папілом) 1000
Розкриття та дренування гнійників, абсцесів, флегмони, фурункул, карбункул, гематома, бурсит, епітеально-куприкових ходів (всієї гнійної патології) (1 категорія складності) 800
Розкриття та дренування гнійників, абсцесів, флегмони, фурункул, карбункул, гематома, бурсит, епітеально-куприкових ходів (всієї гнійної патології) (2 категорія складності) 1600
PRP терапія, збагачена тромбоцитами плазма (один суглоб) 700
PRP терапія, збагачена тромбоцитами плазма (суглобів) 1100
Блокада сім’яного канатика 300
Френулотомія (підрізання вуздечки) 3500
Циркумцизіо (фімоз, парафімоз) 5500
Вазектомія 6000
Гідроцелектомія (водянка яєчника) 7000

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі