У яких випадках онлайн консультація лікаря буде корисною

Існує ціла низка абсолютно стандартних ситуацій, у яких у пацієнта, який пройшов обстеження, перебуває у процесі діагностики чи лікування, постійно спостерігається у конкретного фахівця, виникає потреба поставити своєму лікареві питання. Спеціально записуватися з цією метою на прийом незручно, клопітно, дорого. А залишати питання без відповіді теж страшнувато. Раптом необхідно вжити якихось заходів, але як дізнатися про це точно?

Онлайн консультація лікаря терапевта в режимі онлайн має сенс:

 1. Після закінчення курсу лікування для побудови плану подальших дій
 2. Щоб уточнити схему прийому призначених препаратів та процедур
 3. Для розшифрування результатів обстежень, які ви пройшли в іншій медустанові
 4. При виявленні небажаної реакції свого організму на ті чи інші препарати
 5. Коли вам здається, що призначене лікування “не допомагає”
 6. Коли хочете почути «другу думку», фахівця, якому довіряєте
 7. Для звіту про динаміку лікування в домашніх умовах
 8. Коли лікар особисто недоступний (з якоїсь причини тимчасово не веде прийоми)
 9. Якщо ви захворіли під час відпустки і хочете отримати пораду від свого лікаря
 10. Перед майбутнім медоглядом, щоб уточнити, яких фахівців потрібно відвідати та які обстеження пройти

А також у багатьох інших випадках. Консультація лікаря онлайн цілодобово доступна – за умови, звичайно, що ви уклали договір із медичним центром на цю послугу.

Консультація онлайн лікаря платна – як можна нею скористатися?

Державні лікувальні заклади не надають безкоштовних медичних послуг у режимі он-лайн. Та й сенсу у них немає. Ну хто з дільничних терапевтів настільки добре знає своїх пацієнтів, щоби пригадати конкретний стан здоров’я кожного?

Приватні клініки, в яких люди лікуються роками та цілими сім’ями – інша справа. Лікарі медичного центру МЕДОК приділяють особливу увагу кожному своєму пацієнтові і завжди готові дати їм невідкладну професійну пораду, яка не потребує особистої зустрічі.

Консультація лікаря онлайн коштує значно менше, ніж повноцінний прийом. Ціна доступна кожному. А можливість у будь-який момент зв’язатися зі своїм лікарем може виявитися безцінною.

Ведення онлайн хворих на ковід у медичному центрі МЕДОК

Наш медичний центр розробив унікальну пропозицію, дуже актуальну в умовах нової хвилі ковіда.

Якщо хвороба протікає неважко, госпіталізація не потрібна. Навпаки, «будинки та стіни допомагають», до того ж ви точно не заразитеся ніякою внутрішньолікарняною інфекцією, яка може ускладнити лікування. Але самоізоляція є обов’язковою!

Терапевт-онлайн її не порушить. Він буде постійно на зв’язку, стежачи за динамікою перебігу хвороби, коригуючи лікування, надаючи моральну підтримку. І якщо раптом помітить об’єктивне погіршення стану – забезпечить своєчасну госпіталізацію.

Під час щоденних консультацій лікаря онлайн терапевт:

 • розповість про «червоні прапорці» ковіда, при появі яких слід викликати «Швидку»
 • з’ясує всі наявні у вас симптоми
 • оцінить фактори ризику, виходячи з ваших хронічних захворювань
 • призначить необхідний обсяг лікування та скоригує його, якщо якісь ліки «не підійдуть»
 • надасть рекомендації щодо режиму
 • забезпечить щоденний моніторинг вашого стану, спираючись на щоденник, до якого ви самостійно вноситимете поточні показники

Так що якщо ваш тест ПЛР, на жаль, виявився позитивним – телефонуйте або пишіть нам, щоб скористатися унікальною пропозицією МЕДОК-кваліфікованим супроводом лікаря-терапевта онлайн протягом 7-14 днів. Онлайн консультація лікаря терапевта допоможе вам перемогти хворобу, не посилюючи її перебіг зайвими страхами та тривогами.

На перший погляд консультація лікаря онлайн може здатися безглуздістю. Ну як можна лікувати пацієнта з відривом? Це повністю підриває звичні нам уявлення про якісну медицину!

Не все так однозначно. По-перше, за півтора роки, що світ живе у стані пандемії, ми навчилися робити онлайн речі, які раніше здавалися непредставними. І багато з новонабутих навичок і практик виявилися дуже зручними. По-друге, мова, зрозуміло, не йдеться про заміну всебічного особистого лікарського обстеження дистанційною діагностикою по телефону або скайпу.

Зв’язок з лікарем в режимі онлайн – всього лише підсобний засіб, який у ряді випадків виявляється дуже доречним. Тобто онлайн консультація у лікаря розширює арсенал способів взаємодії лікарів з пацієнтами. Використовуючи нові технічні можливості комунікації.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги