Їжа дає енергію нашому тілу і дарує позитивні відчуття. Передчуття трапези, насолода смаком того чи іншого продукту, угамування голоду, приємне відчуття ситості і прилив сил після їжі, – все це важливі складові життєвого комфорту. Але іноді з’являються симптоми, які «псують» щоденний прийом їжі. В цьому випадку необхідно терміново звернутися до гастроентеролога.

Які хвороби лікує гастроентеролог в медичному центрі «Медок»

Лікарі нашого медичного центру діагностують і лікують цілий ряд профільних захворювань, які, на жаль, часто зустрічаються в наш час. Серед них:

 • Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (спонтанні викиди вмісту шлунку в стравохід, що призводять до різноманітних неприємним і хворобливих відчуттів в області ротової порожнини і грудної клітки)
 • Виразка шлунка і 12-палої кишки
 • Інфекція Неlicobacter pylory (цей мікробіологічний паразит, невразливий для шлункової кислоти, поселяється в шлунку і починає поступово руйнувати всю травну систему)
 • Дисфункції сфінктера Одді (порушення прохідності жовчі і соку підшлункової залози)
 • Хронічні панкреатити
 • Захворювання печінки
 • Захворювання біліарної системи (порушення моторики жовчного міхура і сфінктера Одді)
 • Синдром роздратованого кишечника
 • Хвороба Крона (запальне захворювання, глибоко вражає стінки травних органів)
 • Неспецифічний виразковий коліт
 • Ожиріння і зайва вага

Переваги клініки «Медок»

У нашій клініці працюють найкращі гастроентерологи в Вінниці – відгуки пацієнтів це підтверджують. Медичний персонал ввічливий, попереджувальний, відноситься до кожного пацієнта з повагою і турботою, проявляючи індивідуальний підхід до кожного.

Центр оснащений всім необхідним обладнанням для апаратної і лабораторної діагностики. Наша лабораторія використовує тільки оригінальні реактиви, що гарантують точний результат.

Лікар-гастроентеролог уважно розпитає вас про симптоми, проведе ретельне фізичне обстеження, призначить необхідні аналізи, включаючи аналіз калу на Неlicobacter pylory, і УЗД черевної порожнини. Після цього вам поставлять точний діагноз і запропонують оптимальний варіант лікування.

З нами ви можете бути спокійні за своє здоров’я!

Навіщо вам може знадобитися лікар гастроентеролог?

При появі симптомів, які «псують» щоденний прийом їжі, рекомендуємо звернутися до профільного фахівця. Сигналом до цього можуть бути: «бридке» смак у роті, печія, нав’язлива гикавка, кисла відрижка, відчуття важкості, нудота, діарея або запор (закреп).

Подібні симптоми свідчать про те, що травна система вашого організму працює не бездоганна. І якщо вони регулярно повторюються, обов’язково варто відвідати гастроентеролога, щоб розібратися, чому це відбувається.

Чим займається фахівець-гастроентеролог?

Гастроентеролог – лікар, який спеціалізується на всіх проблемах, пов’язаних з травленням і засвоєнням поживних речовин в організмі.

Травна система людини складна і обширна. Крім шлунково-кишкового тракту – який і сам складається з безлічі окремих органів – вона включає в себе так звані допоміжні органи: печінку, жовчний міхур, різноманітні залози, що виробляють ферменти для повноцінного засвоєння їжі. Некоректне функціонування будь-якого з компонентів системи дестабілізує її всю.

Завдання кваліфікованого лікаря гастроентеролога – виявити, який саме орган не в порядку і, або, призначити лікування, або направити пацієнта до більш вузького спеціаліста:

 • гепатолога, який спеціалізується виключно на хворобах печінки
 • проктолога, в чию компетенцію входять специфічні захворювання товстого кишечника
 • хірурга, якщо потрібне оперативне втручання
 • дієтолога, якщо хворобливі стани пов’язані не з патологією органів, а з неправильним харчуванням

Неодмінно проконсультуйтеся у хорошого гастроентеролога у Вінниці в нашій клініці, якщо вас турбують:

 • відрижки, печії, здуття живота, метеоризм
 • часті болі в животі (особливо в одному і тому ж місці)
 • постійно виникає сторонній смак у роті (гіркий, кислий, металевий)
 • порушення стільця (запори, діареї сліди крові)

Гастроентерологія – та галузь медицини, в якій особливо діє правило «простіше запобігти, ніж лікувати». Само собою нічого не нормалізується, буде тільки посилюватися. Але своєчасна консультація висококваліфікованого і досвідченого гастроентеролога дозволить вирішити проблему в зародку. І вбереже вас від важких наслідків неуважного ставлення до свого здоров’я – хронічних важко виліковних захворювань, часом, небезпечних для життя.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря - гастроентеролога 450
Повторний огляд лікаря - гастроентеролога 350
Консультація лікаря - гастроентеролога (бесіда) протягом 20 хв. 350
Консультація лікаря - гастроентеролога онлайн протягом 20 хв. 350
Дихальний тест на H. Pylori 400
Первинний огляд лікаря - гастроентеролога та дихальний тест на H. Pylori 750

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі