Усі батьки бажають своїм діткам — найкращого. Проте захистити та уберегти від усього — просто неможливо. Є багато етапів, які кожен малюк мусить долати самостійно, формуючи своє бачення та світовідчуття. На додаток до особистих криз дорослішання, приєднуються соціальні фактори, зовнішні психотравмуючі обставини, відносини в родині, колективах, сварки, нестабільна економічна ситуація в країні, політична нестабільність, воєнні конфлікти, пандемія тощо. При цьому, потрібно усвідомлювати, що психіка дитини — набагато вразливіша за дорослу. Велика кількість стресорів викликає неодмінну реакцію та перебудову усього емоційного спектра малюка, впливаючи надалі на його поведінку, настрій та формування характеру. Батьки, на жаль, не завжди вчасно встигають помітити зміни у поведінці дитини, що безумовно згодом впливає на розвиток та соціалізацію особистості.

З позитивного варто відмітити те, що психіка дитини на додачу, до своєї вразливості, є досить пластичною. Тому грамотний спеціаліст — дитячий психолог медичного центру MED OK міста Вінниця зможе вчасно розпізнати будь-які зміни психічного стану дитини та запропонувати комплексне рішення проблеми, аби подальший розвиток малюка відбувався в спокійній, гармонійній атмосфері.

Коли потрібно звертатися до дитячого психолога?

Деякі проблеми, які для дорослої людини здаються незначними, можуть бути серйозними психотравмуючими факторами для дитини. Тому консультація психолога потрібна за найменшої підозри на те, що стан дитини був вражений певним тригером. Звичайно деякі ситуації очевидно потребують допомоги дитячого психолога. Наприклад, стан після евакуації з бойових зон, розлучення батьків, смерті близького, переїзду в нову країну, насилля зі сторони однолітків, вчителів чи сторонніх людей. У таких випадках потрібно негайно звертатися до спеціаліста, та перевіряти наскільки сильно подія залишила слід у дитини. Якщо за певних обставин, дитина не ділиться своїми переживаннями, звертайте увагу на зміни у звичках та поведінці. Це також може бути сигналом, навіть за відсутності очевидно травмуючої події.

Консультація дитячого психолога рекомендована, за таких проявів дитини як:

 • Напади беззмістовної агресії
 • Тривалі розлади сну
 • Розлади харчової поведінки (булімія, анорексія)
 • Занижена самооцінка, замкнутість
 • Тривало знижений настрій (апатія)
 • Заїкання, нервові тіки
 • Затримка у розвитку
 • Постійні кошмари
 • Нав’язливі страхи та фобії
 • Булінг у школі, садочку
 • Шкідливі звички, залежності
 • Труднощі у спілкуванні з родичами та однолітками
 • Важкість у концентруванні уваги, запам’ятовуванні
 • Втрата контролю над поведінкою дитини
 • Часті істерики та невідповідні реакції

Усе це підлягає корекції у руках грамотного спеціаліста, головне вчасно звернутися на консультацію до медичного дитячого психолога у місті Вінниця.

คนใกล้ชิดป่วยเป็น "โรคซึมเศร้า" ควรดูแลเขาอย่างไร?

Де знайти дитячого психолога у Вінниці?

Медичний центр MED OK пропонує послуги дитячого психолога, адже розуміє, як часто батькам потрібна допомога у вихованні дітей. Адже батьківству, ніхто не навчає, й деякі реакції та емоції дітей можуть завести у глухий кут нас, дорослих. Найважливіше у комунікації батьків та дітей — не махнути рукою, на проблему, що формується. Принцип «переросте» — не працює!

Непропрацьовані травми формують стійкі зміни в майбутньому, що важко піддаються корекції. Тому вчасна консультація — чудовий вклад у свою дитину та родину в цілому. Адже діти — це за часту віддзеркалення наших проблем, переживань та травм. MED OK забезпечить дружньою атмосферою та комфортом, а наші спеціалісти професійно проведуть консультацію та нададуть грамотні та доказові рекомендації.

Як проходить консультація дитячого психолога у MED OK?

Зустріч розпочинається зі знайомства з дитиною та оцінки її психологічного стану. Лікар психолог збирає детальний анамнез, вивчає спосіб життя та виховання, комунікацію з однолітками та дорослими. Спеціаліст також знайомиться з батьками, аби переконатися, що вони виступають в ролі підтримки для дитини. Під час консультації можуть проводитись психологічні тестування, що виконуються в ігровій методиці або іншому форматі, що є найбільш комфортним для дитини. За потреби дитячий психолог може направити дитину до іншого спеціаліста чи лікаря.

Консультація дитячого психолога онлайн


Усі зустрічі з психологом у нашому центрі гарантують Вам повну конфіденційність. Ми працюємо над тим, аби Вам було комфортно звертатися за психологічною допомогою, а Ваші діти почували себе у безпеці. Проте бувають ситуації, коли дістатися до центра — неможливо. Тому пропонуємо Вам онлайн-формат бесіди з досвідченим дитячим психологом. Це можливість  приєднуватися до консультації, перебуваючи навіть в іншому місті чи країні. Такий телемедичний формат нічим не впливає на ефективність роботи з психологом, та дозволяє не пропускати зустрічі, через різні життєві обставини. Для нас головне — вирішити проблему Вашої дитини та підтримати наскільки це можливо.

Як знайти психолога для підлітка?

Підлітковий вік — важливий період дорослішання. Проте це також один з найважчих періодів у стосунках між батьками та дітьми. Професійний погляд зі сторони дуже допомагає у таких ситуаціях, налаштовує більш дружню комунікацію.

Часто підлітки стають надмірно замкненими, не довіряють батькам, не хочуть чути жодних порад, на все реагують через істерику або протест. Спілкуйтесь зі своїм підлітком як з другом. Запропонуйте консультацію у MED OK та дозвольте дитині самостійно обирати: в який день піти у клініку, яку проблему обговорити тощо. Якщо дитина захоче, аби консультація пройшла приватно, враховуйте це. Адже підліткам важливо розуміти, що їх кордони відчувають, що у них є право вибору та що найближчі розуміють, як важко переживати кризу дорослішання.

Не варто боротися із проблемами самостійно! MED OK пропонує якісну психологічну підтримку для дітей та дорослих. Охоче чекаємо на Вас.