Урологія – це розділ медицини, який вивчає причини виникнення, алгоритми розвитку, запобігання, терапії та діагностики хвороб сечовивідних та статевих органів, як у жінок, так і у чоловіків. Тому, звернутися до уролога Ви можете, не залежно від статі. Щоправда, найчастіше, звернення такі мають різний характер.

У цій ситуації вкрай значимо знайти хорошого уролога, який має багатий досвід. У клініці Медок консультація уролога проводиться виключно досвідченими лікарями (вищої категорії). І, як згадувалося раніше, прийти до медичного центру можуть абсолютно всі, без винятку! Ми гарантуємо, що послуги будуть надані на найвищому рівні. Але, давайте, трохи розберемося, у чому відмінність жіночого та чоловічого лікаря-уролога.

Уролог – сфера діяльності

Це профільний лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сечостатевої та сечовидільної системи. Сфера діяльності цього спеціаліста охоплює близько двохсот хвороб, серед них: запальні, інфекційні, онкологічні захворювання, вади розвитку сечостатевої системи. До його компетенції входить діагностика, лікування патологій запального, інфекційного характеру, вроджені вади. Щоб запобігти повторному розвитку захворювання, лікар-уролог усуває і причину її виникнення.

Жіноча урологія – це важлива частина загальної урології. Жіночий уролог допомагає при захворюваннях репродуктивної системи, а також займається питаннями здоров’я нирок, сечоводів, сечового міхура та сечівника.

Чоловічий уролог – він же, уролог андролог, займається діагностикою, профілактикою, терапією хвороб сечовидільної та чоловічої статевої системи – безпліддя, простатиту, запальних, інфекційних патологій, включаючи ІПСШ (хламідіоз), а також заочеревинного простору.

Є також і дитячий уролог. Такий лікар допомагає дітям, які страждають від нетримання сечі, інфекційних захворювань сечовидільного тракту, баланопоститу, водянки яєчка, крипторхізму, варикоцеле, гіпо-, епіспадії, вад розвитку сечовидільної системи (екстрофія сечового міхура).

Лікар уролог у клініці МедОк у Вінниці

Прийти до урологічного кабінету та отримати допомогу кваліфікованого фахівця, Ви можете при виявленні наступних проявів:

  • дискомфорту при сечовипусканні (печіння, біль, ін.);
  • затримка сечі;
  • частих позивах до сечовипускання;
  • зміні кольору сечі (виявили сліди крові чи інші виділення, каламутне забарвлення);

біль унизу живота;

 • будь-які візуальні зміни в області статевих органів;
 • підозри на простатит у чоловіків.

 

Такі симптоми можуть супроводжуватися високою температурою, відсутністю апетиту, слабкістю. Відтягувати візит до уролога платного не потрібно, незважаючи на надделікатні скарги або платну послугу. Якщо вчасно зробити запис до уролога, пройти обстеження та не запускати хворобу, то можна уникнути тривалого лікування та небажаних ускладнень.

Консультація уролога у Вінниці спеціалістами Медок

У початковий прийом уролога клініки Медок входить:

  • розмова з пацієнтом, для отримання та запису інформації;

огляд пацієнта;

 • встановлення орієнтовного діагнозу;
 • призначення аналізів, якщо знадобиться (прямо у клініці можна здати);
 • проведення УЗ діагностики для виявлення причин звернення;
 • уретроскопія;
 • відеоцистоскопія (зі взяттям матеріалу для гістологічного дослідження).

 

Прийом уролога – як підготуватися?

За кілька годин до прийому пацієнту потрібно випити 1-1,5 л рідини (для проведення УЗ діагностики). Перед здачею аналізів: 3-4 дні утриматися від інтимної близькості, а 3-4 години не ходити по-маленькому.

Записатися до уролога, Ви можете за телефоном або через онлайн-форму. Щоб дізнатися, скільки коштує (маніпуляції чи операції) уролог ціни виставляє після встановлення діагнозу та визначення методу, а також обсягу лікування.

МедОк – це медичний центр, де надається повноцінний спектр урологічної допомоги: від діагностики та медикаментозного лікування до операцій будь-якої складності (які проводить хірург уролог).

Звертаючись до наших фахівців, Ви отримаєте швидке та компетентне вирішення урологічних проблем!

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ УРОЛОГА

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря - уролога 450
Повторний огляд лікаря - уролога 350
Консультація лікаря-уролога (бесіда) 350
Забір мазків урологом 50

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі