«Незручні проблеми» – саме так називають проктологічні захворювання в народі. Як наслідок, це призводить до того, що багато людей соромляться і відкладають відвідування проктолога. Соромлення триває рівно до тих пір, поки захворювання не почне розвиватися, викликати болі, які нестерпно витерпіти. Адже фахівці регулярно говорять про те, що чим раніше діагностувати захворювання – тим легше його вилікувати, не застосовуючи хірургічного втручання.

Лікар-проктолог – хто це?

Проктологом називають лікаря, який надає кваліфіковану допомогу в діагностиці, лікуванні захворювань прямої кишки, ануса, а також інших прилеглих органів, що запобігає хворобам заднього проходу.

Предметом звернення людей до такого лікаря виступає виникнення тривалих болів у частині заднього проходу та промежини, які збільшуються після акту дефекації.

Лікар проктолог у клініці Медок

В універсальній клініці «МедОк», Ви отримаєте ефективне вирішення Ваших проблем, оскільки:

 • кабінет фахівця укомплектований повним спектром інструментарію від провідних світових виробників, необхідного, щоб повноцінно оглянути пацієнта та призначити лікування (у тому числі лазерне лікування у проктолога геморою).
 • потужне діагностичне обладнання, що дозволяє провести низку обстежень.
 • хірурги-проктологи мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи.

Запис на прийом у проктолога в клініці Медок

Запис до проктолога на прийом є обов’язковим при появі домішок крові та слизу в калі, випаданні гемороїдальних вузлів у поєднанні з проносом, запором, здуттям живота.

Однак пройти проктолога можна і потрібно навіть за відсутності скарг. Записатися до проктолога не буде зайвим у таких випадках:

 1. Якщо Ви плануєте вагітність.
 2. У Вас малорухливий спосіб життя (наприклад, сидяча робота).
 3. Маєте зайву вагу.
 4. Після операцій у галузі кишечника.
 5. Якщо у когось із Ваших родичів був рак прямої кишки.
 6. Ви регулярно приймаєте проносні препарати.

Платний проктолог: ціни в Медок

У приватній клініці «МедОк» проктолог ціна чесна та прозора. Вартість всіх послуг фіксована.

Консультація проктолога

Прийом лікаря проктолога до «МедОку» починається зі збору анамнезу життя та захворювання. Крім цього, лікар ставить питання пацієнту про турбуючі симптоми, характер виникнення хвороби, частоту, тривалість прояву. При необхідності проводиться на місці візуальний огляд у проктолога, призначається дослідження, щоб точно встановити діагноз та позначити наступні дії.

Для того, щоб прийом у проктолога був максимально інформативним, необхідно, в обов’язковому порядку, як слід підготуватися.

 1. Виконати очисну клізму 1-1,2 літра води ввечері та вранці в день прийому або використовувати готові в аптечній мережі клізми Нормакол, Енема 100-120 мл за 2-3 години до прийому ввести в пряму кишку.
 2. При вираженому больовому синдромі, кровотечі, вагітності та ранньому післяпологовому періоді – підготовка до огляду не потрібна!

Захворювання, які лікують у проктології

Найчастіше, приймають проктологи клініки Медок пацієнтів з такими недугами:

 • Гострий, хронічний геморой.
 • Випадання прямої кишки.
 • Гострий, гнійний парапроктит.
 • Виразковий коліт.
 • Криптит.
 • Дивертикулез товстого кишечника.
 • Анальні тріщини.
 • Параректальні нориці.
 • Злоякісні пухлини.

Методи діагностики

Послуги хорошого проктолога, крім візуального огляду та опитування, включають застосування лабораторних, інструментальних, а також апаратних досліджень, що гарантують максимальну інформативність про недугу. Серед них:

 • іригоскопія;
 • колоноскопія;
 • лабораторні дослідження крові, калу;
 • ректороманоскопія.

Методи терапії при проктологічних захворюваннях

Під час терапії використовуються консервативні та хірургічні методи. Лікування, насамперед, залежить від діагнозу захворювання та стадії його розвитку.

Дитячий лікар-проктолог

Також у «МедОк» працює дитячий проктолог, який проведе розпізнавання або лікування порушення випорожнень і захворювань прямої кишки у Вашої дитини. Лікар проктолог досить обережно та делікатно здійснює огляд, щоб не травмувати зовсім юного клієнта. А потім, призначить лікування методами доказової медицини – те, що насправді потрібно і довело ефективність.

Якщо Ви шукали найкращих фахівців, то Ви знайдете їх у нас!

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ПРОКТОЛОГА

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря - проктолога 420
Повторний огляд лікаря - проктолога 300
Консультація лікаря-проктолога (бесіда) 350

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі