Лікарка-кардіолог, Лікарка-терапевт, Лікарка-УЗД
Поділля
Записатися на прийом до лiкаря

про лiкаря

Лікарка-терапевт, кардіолог, УЗ- діагност

Адреси прийому

м.Вiнниця, вул. Зодчих, 20

Освіта

     У 2012 р. закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа».  2014 – 2016 р.р. навчалася в магістратурі  за спеціальністю «Внутрішні хвороби».  В 2016 р. – проходила курси спеціалізації за спеціальністю «Кардіологія» (м. Хмельницький). В  2021 р. – курси тематичного удосконалення по «Ехокардіографії» на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова.

     З 2012 року по сьогоднішній день проводить курацію стаціонарних хворих в терапевтичному відділенні та консультативну роботу в неврологічному відділенні Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення. З 2013 року по сьогоднішній день  працює на кафедрі внутрішньої медицини медичного факультету №2 ВНМУ ім. М.І. Пирогова. 

     У 2017 році захищена кандидатська дисертація за спеціальністю «Кардіологія» на тему: «Діагностичне і прогностичне значення поліморфізму гена ендотеліну–1, рівнів вазоактивних пептидів та відповідних дерматогліфічних показників у чоловіків, хворих на гіпертонічну хворобу». У 2022 р. отримане вчене звання доцент. Має 39 наукових друкованих робіт.

     З 2021 року по сьогоднішній час працює лікарем-терапевтом, кардіологом та УЗ-діагностом у МЦ “Med Ok”.

Відгуки

Допоможемо знайти лікаря


Оберіть медичний центр

Як з вами краще зв'язатися?
Напишіть мені у ViberПодзвоніть мені

Залишити відповідь