УЗД молочних залоз – інноваційний метод діагностики, що дозволяє лікарю- УЗД оцінити структуру тканини органа та виявити патологічні зміни в ньому на ранніх стадіях розвитку. До переваг обстеження відносяться відсутність спеціальної підготовки, безболісність і безпека. УЗД застосовується як окремо, так і в комплексі з іншими методами діагностики. 

Зазвичай на дане обстеження направляє гінеколог або мамолог. Але жінка може і самостійно записатися на обстеження для профілактичного щорічного огляду або негайно, якщо має якісь скарги з боку молочної залози.

На який день менструального циклу варто записуватися? Насправді день не має значення. Просто в першій половині менструального циклу, тобто до овуляції, в період з п’ятого по дванадцятий день, обстеження є абсолютно безболісним. Якщо робитипісл я12-го дня у жінки під час обстеження може бути ледь відчутний дискомфорт, але на результат УЗ-діагностики це не впливає.. В окремих випадках перед проведенням обстеження лікар-гінеколог чи мамолог може відмінити прийом гормональних ліків і підказати, коли краще робити УЗД молочних залоз.

Обстеження абсолютно безпечне (призначається вагітним і жінкам, що годують груддю) і може проводитися в будь-якому віці жінкам і чоловікам.

Показання до призначення УЗД:

  • запалення та травми молочних залоз;
  • зміна шкіри на грудях;
  • зміна розмірів залоз та їх форми;
  • дискомфорт у грудях, не пов’язаний з менструальним циклом;
  • збільшення пахвових лімфовузлів;
  • поява рідких виділень із сосків;
  • спадковість.

При обстеженні лікар не тільки перевірить груди, але і продіагностує пахвову, передньогрудинну, а також під- і надключичну ділянки. За необхідності паралельно може бути проведено ще одне діагностування – доплерографія (дослідження характеру кровотоку в органі).

Якщо шукаєте медичний центр у м. Вінниці чи у м. Бар, де можна якісно і професійно зробити УЗД молочних залоз – Вам у приватний медичний центр MED OK.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги