неонатальна жовтяниця

Оренда та прокат фотолампи в МЦ MEDOK у м. Вінниця та м. Бар

Якщо ви не хочете або не можете перебувати в лікарні з новонародженим, але побоюєтеся наслідків жовтяниці, вам допоможе оренда фотолампи. Високоточний медичний прилад рівномірно подає світло, не завдаючи шкоди немовляті. Спектральні промені синього відтінку не містять ультрафіолет і не шкодять немовляті. Вони легко проникають усередину, впливаючи на білірубін.

Оренда фотолампи в Медок це:

 • високоякісна, сертифікована лампа для лікування неонатальної жовтяниці;
 • вигідні умови оренди;
 • додатковий інвентар для процесу лікування входить до ціни прокату (термоматрац, захисна маска для очей);
 • консультація та безконтактний вимір рівня білірубіну у малюка;
 • покрокові інструкції на лікування;
 • першокласні лікарі спеціалісти.

Оренда фотоламп від жовтушки у Вінниці

 • Мати прилад під рукою набагато зручніше, ніж їздити з малюком на процедури. Лікування може тривати до 10 днів.
 • Не потрібно записуватися і чекати, поки підійде черга на прилад, що звільнився.
 • Прокат лампи забезпечить її включення у відповідний для вас час. Залежно від складності діагнозу, малюкові потрібно перебувати під променями від 5 до 18 годин.
 • Крихітне чадо знаходиться в колі сім’ї. Кажуть, що рідні мури допомагають. І, звичайно, фотолампа від жовтяниці, оренда якої є недорогою.
 • Купівля лампи стане непотрібною тратою фінансів, адже пристрій використовується лише один раз. Вибираючи прокат фотолампи від жовтушки, ви заощаджуєте гроші, отримуючи сучасний, технічно справний, сертифікований прилад високої ефективності.

Прокат фотоламп для лікування жовтяниці доступний для всіх

Фотолампа для новонароджених, прокат якої пропонується для всіх бажаючих, здійснюється медичним центром Медок на вигідних умовах.

Оренда фотоламп для лікування жовтяниці становить 3 доби (мінімальний термін оренди). Ціна за прилад – 500 грн./день. За кожну наступну добу використання нараховується 350 грн. Щоб запобігти поломкам, ми беремо гарантійний платіж у розмірі 1000 грн., який повертається клієнту у разі акуратного поводження з обладнанням.

Щоб не завдати болю дитині, ми пропонуємо інноваційний метод безконтактного виміру рівня білірубіну зі знижкою. Перевірку показників роблять перед використанням світлодіодної лампи від жовтяниці.

Що потрібно знати при замовленні

Для комфортності виконання процедур, що замовили прокат фотолампи, ми надамо подарунки. Це термоматрас, що виключає переохолодження тіла, і маска для очей під розмір дитячої головки.

Довідка для клієнтів, яких цікавить оренда фотолампи

Фізіологічна жовтяниця виникає у більшості немовлят, особливо серед недоношених. За кілька тижнів вона минає, не викликаючи наслідків. Набагато небезпечніша патологічна форма. При затягуванні лікування потрібний прийом медикаментів, введення медичних розчинів у вену і навіть переливання крові. Якщо концентрацію своєчасно не знизити, у дитини може початися поразка мозку, спазми м’язів, ураження опорно-рухової системи.

При лікуванні застосовується фотоламп для неонатальної жовтяниці. Вона трансформує білірубін у безпечну хімічну сполуку, яка починає поступово виводитися через дитячі випорожнення.

Складання та перевірка взятої в прокат фотолампи від жовтушки

  • Виріб складається з 2 частин, що легко сполучаються між собою. Зафіксуйте результат складання та підключіть до струму.
  • Протестуйте робочий процес. Переведіть тумблер у режим “Увімкнено”, щоб лампа почала набирати температуру. Через 17 секунд прилад розблокується та буде готовий до експлуатації.
  • Кнопка Play активує роботу, а Stop завершує її.

Певні результати лікування стають помітними на 2 добу використання приладу. Здійснюючи прокат фотоламп для лікування жовтяниці, ми щоразу перевіряємо справність пристроїв та ресурс нагрівальних елементів.

Підготовка маленького пацієнта

    1. Накрийте термоматрац тканиною та приєднайте до розетки.
    2. Виберіть місце для фотоламп для новонароджених, оренда якої доступна в будь-який день тижня. Світло від неї попадає на більшу частину спального місця дитини.
    3. Виконайте механічне регулювання, зафіксувавши висоту термічної частини на рівні 50-60 см від тільця малюка.
    4. Змініть малюку памперс на чистий, залишивши дитину без одягу. Очі слід прикрити щільною маскою, що передається в комплекті.
    5. Після включення залишайте під променями немовля на вказаний медичним фахівцем час. Періодично перевіряйте положення маски на обличчі.

Прокат фотоламп для лікування жовтяниці у новонародженого дозволить вам вже завтра приступити до надання допомоги дорогоцінному чаду. Телефонуйте та консультуйтеся за телефоном: 0 800 330 593.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного паціента
null
Виписуемо тільки ті
ліки, які потрібні

пакетні послуги