ЛОР — це  абревіатура органів латиною (larynx – гортань, otos – вухо, rhinos – ніс.) За кордоном, між іншим ЛОР-лікар звучить як ENT-doctor.

Отож, оториноларинголог, або як нам усім звичніше — ЛОР-лікар, — це спеціаліст по захворюваннях вуха, горла, носа. Проте насправді спектр його роботи набагато ширший. Адже будова цих органів досить складна, функції для нас надзвичайно важливі. А по сусідству знаходиться безліч структур, які також зазвичай залучаються у складний процес того чи іншого захворювання. Анатомічно пов’язані: прилеглі пазухи, лімфатичні вузли, мигдалини, трахея, тощо.

Тому позбувайтесь звички недбало ставитися до хвороб вухо-горло-носа. Не займайтесь самолікуванням та не ходіть з ними до терапевтів і педіатрів, а знаходьте улюбленого ЛОРа у MED OK і отримайте якісне та вчасне спеціалізоване лікування.

Коли слід звертатися за допомогою до дитячого лікаря?

Ми рекомендуємо записатися на прийом до лікаря у таких ситуаціях:

 • якщо Ви помітили, що дитина погано реагує на звернення дорослих (можливо, у неї знижений слух);
 • якщо малюк має труднощі з ковтанням;
 • якщо утруднене носове дихання;
 • при появі у дитини головного болю або запаморочення;
 • якщо з’явився біль у горлі при ковтанні чи горло першить;
 • при збільшенні підщелепних, привушних залоз:
  якщо збільшилися, почервоніли або набрякли мигдалики;
 • з появою нальоту на мигдаликах;
 • за наявності сильних виділень слизу з носа;
 • при появі больового синдрому у вусі (вухах), який супроводжується підвищенням температури тіла або при болі у вусі (вухах) при збереженні нормальної температури тіла;
 • з появою кровотечі або нетипових виділень з вуха (вух).

ВАЖЛИВО! Своєчасне звернення до хорошого дитячого лора зводить до мінімуму ускладнення, швидко купує больовий синдром та запалення.

За потреби, Ви без проблем можете звернутися за медичною допомогою до дитячого лора у Вінниці, який має багаторічну практику роботи, знайде підхід до малюка та його батьків, а також призначить адекватне лікування.

Всі ми знаємо, що діти хворіють набагато частіше за дорослих. Пояснюється це тим, що до 12 років у підростаючому організмі активно формується імунітет. З метою профілактики важких захворювань передбачені профілактичні щеплення, які надійно захищають дитину від кору, дифтерії, правця, паротиту, кору та інших хвороб.

Проте дуже часто діти хворіють на простудні захворювання, які не належать до особливо небезпечних. Тим часом протягом ГРВІ дітям не менше потрібна увага батьків, їх турбота та своєчасне лікування. Не обходиться і без походу до лікарів.

Хто такий лор дитячий та які хвороби він лікує

Слід зазначити, що частими ускладненнями банального ГРВІ (застуди) можуть бути захворювання горла, носа та вух.

Саме лікуванням цих хвороб займається отоларинголог дитячий. Отже, дитячий отоларинголог – це лікар, який у дітей діагностує та лікує хвороби носа, горла, носоглотки та вух.

Доктор також може виконувати різні медичні процедури та операції за необхідності в зоні своєї компетенції.

Щоб не лякати читачів розумними діагнозами, відповідаємо коротко  питання: дитячий лор лікар лікує всі хвороби, що виникають в області носа (наприклад, синусит), горла (наприклад, тонзиліт) носоглотки (наприклад, ларингіт) та вух (наприклад, отити) .

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ЛОР ЛІКАРЯ

Назва послуги Ціна, грн
Первинна консультація ЛОР-лікаря(передня риноскопія, задня риноскопія, оромезофарингоскопія, непряма ларингоскопія, отоскопія) 450
Повторна консультація ЛОР-лікаря(контрольний огляд у динаміці захворювання протягом 7 днів після первинного огляду) 350
Первинна консультація ЛОР-лікаря(передня риноскопія, задня риноскопія, оромезофарингоскопія, непряма ларингоскопія, отоскопія)  *лікар вищої категорії, доцент, КМН 500
Повторна консультація ЛОР-лікаря(контрольний огляд у динаміці захворювання протягом 7 днів після первинного огляду)  *лікар вищої категорії, доцент, КМН 350
Видалення стороннього тіла із вуха, носа , глотки - 1 категорія  складності 250
Видалення стороннього тіла із вуха, носа , глотки - 2 категорія складності 450
Продування слухових труб по Політцеру 200
Видалення сірчаного корка ЗСП (1 вухо) 300
Консультація лікаря-лора (бесіда) протягом 20 хв. 400
Огляд пацієнта на дому ЛОР-лікарем  (*транспортні витрати включено у вартість) 800
Огляд ЛОР-лікаря та видалення сірчаного корка ЗСП 700
Ендоскопічний огляд (комплексний) 500
Ендоскопічний огляд (гортань) 300
Ендоскопічний огляд (вухо) 300
Ендоскопічний огляд (ніс) 300
Консультація ЛОР-лікаря та ендоскопічний огляд (гортань) 600
Консультація ЛОР-лікаря та ендоскопічний огляд (вухо) 600
Консультація ЛОР-лікаря та ендоскопічний огляд (ніс) 600
Консультація ЛОР-лікаря та ендоскопічний огляд (комплексний) 800
Видалення сірчаного корка ЗСП (2 вуха) 500
Туалет вуха (1 вухо) 200
Туалет вуха (2 вуха) 300
Забір матеріалу для цитологічного дослідження з ЛОР органів 100
Розкриття та дренування гнійнеків зовнішнього вуха І категорія 350
Розкриття та дренування гнійнеків зовнішнього вуха ІІ категорія 500
Постановка турунд з лікарськими препаратами (вухо/ніс) 150
Магнітотерапія (за 1 процедуру) 100
Магнітотерапія (за 5 процедур) 450
Магнітотерапія (за 7 процедур) 600
Магнітотерапія (за 10 процедур) 800
Лікування хронічного тонзиліту (1 доба) (медичний супровід, магнітотерапія) 500
Лікування хронічного тонзиліту (10 діб) (медичний супровід, магнітотерапія) 4000

 

Чому у дітей часто виникають лор – хвороби?

Це питання цікавить багатьох батьків. Здавалося б, підхопили просту вірусну інфекцію, а вже за кілька днів у чада, наприклад, розболілися вуха. Насамперед це пов’язано з анатомією (будовою) слухової труби, яка безпосередньо (до певного віку) пов’язана з носовою порожниною. Таким чином, інфекція з порожнини носа може проникати у вухо та викликати запальний процес.

Чому краще звернутися до дитячого лікаря

Відразу скажу, що у ситуаціях із дітьми – самолікування неприпустиме. Якщо виникає підозра на лор захворювання – негайно звертайтеся до фахівця!

Таким чином лікар швидко огляне маленького пацієнта, виконає (або призначить) необхідні діагностичні процедури. І найголовніше – призначить адекватне лікування та правильно напише дозування лікарських засобів, що важливо у дитячому віці. Варто наголосити, що у кожному місті також є головний дитячий лор, який за необхідності консультує маленьких пацієнтів.

Як відбувається прийом у дитячого лора?

Насамперед лікар розпитує батьків і маленького пацієнта (якщо він може відповідати на запитання) про скарги, виявляє основні симптоми хвороби, вивчає аналізи та виписки з наявної медичної картки. Далі лікар оглядає пацієнта за допомогою спеціального медичного обладнання, щоб встановити попередній діагноз. За необхідності можуть бути призначені додаткові діагностичні процедури для вивчення повної картини захворювання. Після збору анамнезу, огляду, встановлення діагнозу лікар призначає лікування.

Багато людей задаються питанням: чи боляче проходити обстеження у ЛОР-лікаря? У медичних центрах MED OK обстеження пройде швидко, без болю та дискомфорту, і головне — якісно!

Дитина не хоче іти до ЛОР-лікаря, як діяти?

Оториноларингологи MED OK розуміють, як важливо знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Для маленьких пацієнтів у нас є безліч корисних іграшкових девайсів, аби відволікти малечу та провести обстеження без зайвих сліз та істерик. Тому дітки завжди охоче повертаються у MED OK. Якщо не вірите — приходьте та переконайтесь у цьому самі.

Якщо Ви знаходитесь в пошуку дитячого лора у Вінниці, то відгуки допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Наші лікарі мають досвід як державної роботи у стаціонарах, так і орієнтуються в особливостях приватної практики. Вони неодноразово доводили свій професіоналізм у складних медичних випадках. А також, що не менш важливо, кожен з них — вихована, порядна, щира та відкрита людина, якій хочеться довіритись. Наші лікарі стануть для Вас та Ваших малюків — другом та наставником у питаннях оториноларингології.

Звертайтеся до ЛОР-лікарів медичного центру MED OK, і Ваші вушка-горла-носики будуть надійно та турботливо обстежені та проліковані. Будьте здорові!

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги