Хвороби, що створюються патогенними мікробами, належать до сфери діяльності лікаря інфекціоніста-паразитолога. Створено велику кількість ліків, проте вони згодом втрачають свою силу через трансформацію паразитів у більш стійкі форми.

Консультація інфекціоніста у клініці «МедОк»

Виділяють 5 типів інфекцій:

 • ЖКТ. Мікроби поселяються при використанні погано вимитих продуктів харчування, слабкій термічній обробці їжі або недостатньо чистих руках. Лікар-інфекціоніст дорослий може терміново знадобитися тому, хто вирішив на відпочинку поїсти у ресторані зі зниженими цінами у прайсі;
 • органи дихання. Найчастіше зустрічаються впливу, які утворюються під час передачі заражень повітряно-краплинним способом;
 • кров. Трансмісивний тип впливу з’являється при укусах малярійних комарів та інших комах, що є переносниками складних хвороб;
 • за допомогою необережності персоналу. Запис до інфекціоніста знадобиться у разі занесення мікробів нестерильними голками шприців, виконання обрізного манікюру;
 • шкірні зараження. Перенесення патогенів здійснюється контактним способом.

Коли потрібно звернутися до інфекціоніста на прийом

Допомога спеціаліста необхідна в таких випадках:

 • різкі болі в нижній ділянці живота;
 • сильна зміна кольору рідких виділень, поява крові;
 • надмірно рідкий і частий стілець;
 • мучальні головні болі з одночасним підвищенням температури. Записатися на прийом до фахівця слід невідкладно, щоб запобігти можливому розвитку менінгіту;
 • симптоми отруєнь та явних порушень у роботі ШКТ;
 • поява прищів та розривів шкірного покриву на поверхні статевих органів;

Дитячий інфекціоніст у клініці Медок

Часто потрібний дитячий інфекціоніст, який досить швидко розпізнає причину ураження організму та врятує дітлахів від виникнення важких, незворотних випадків інфікування. Якщо ж ви вирішите піти стандартним способом: звернутися до педіатра до державної поліклініки, здати аналізи, отримати направлення до інших фахівців, то час може бути втрачено.

Номер телефону інфекціоніста ви зможете отримати лише у приватній клініці, отримавши його візитку. Підтримка зв’язку з лікарем необхідна для оперативного повідомлення про перебіг хвороби, з’ясування перспектив щодо термінів одужання, отримання інформації та алгоритму дій за незрозумілих проявів.

Лікар інфекціоніст у МедОк

Лікар-інфекціоніст клініки «МедОК» зацікавлений в особистому професійному розвитку та використовує прийоми доказової медицини для встановлення діагнозу. Професійне зростання наших лікарів зумовлене політикою клініки – вектором руху на кращу якість послуг та застосування сучасних методів лікування. Наші пацієнти отримують найкращий сервіс у Вінниці від найкращих у місті кваліфікованих спеціалістів. Вирішення Ваших проблем зі здоров’ям є – зверніться до нас!

Перелік аналізів для встановлення діагнозу

Перший прийом лікаря-інфекціоніста потрібний для візуального огляду пацієнта та постановки попереднього діагнозу. У цей час лікар уважно вислуховує хворого, робить позначки в картці, збираючи дані щодо анамнезу.

Щоб зрозуміти, що відбувається в тілі відвідувача, дитячий (або дорослий) лікар-інфекціоніст виписує:

 • загальний аналіз крові та біохімію;
 • ПЛР-дослідження у середовищах на виявлення збудників ДНК (РНК);
 • виявлення антитіл до паразитів із застосуванням імуноліагностичних ідентифікацій;
 • бак-посіви на флору.

Перевірку роботи органів виконують за допомогою УЗД, флюорографії, ЕКГ, ендоскопії.

Лікар-інфекціоніст приймає не щодня, тому обов’язково звіряйтесь з розкладом. За кілька годин до відвідування клініки вам зателефонують, щоб переконатися в актуальності вашої заявки.

Дитячий інфекціоніст: швидко та результативно

Попадання паразитів у тіло людини можливе різними шляхами. Коли настала біда, кожен бажає потрапити до рук найкращих інфекціоністів, адже на карту поставлене здоров’я чи навіть життя (у критичних випадках).

Намагайтеся звертатися до фахівців, які добре зарекомендували себе в очах ваших знайомих та родичів. Телефонуйте нам, коли потрібен лікар-інфекціоніст: запис на прийом роблять чергові адміністратори або запишіться онлайн на сайті.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ІНФЕКЦІОНІСТА

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря - інфекціоніста 420
Повторний огляд лікаря - інфекціоніста 300
Консультація лікаря - інфекціоніста (бесіда) протягом 20 хв. 350
Консультація лікаря - інфекціоніста онлайн (протягом 20 хв.) 300

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі