ІНФЕКЦІОНІСТ

Інфекційні хвороби щороку набирають обертів. Пандемія Covid-19 вкотре переконала нас у тому, наскільки небезпечними та контактними є інфекційні захворювання. Хвороби, що виникають внаслідок проникнення в організм людини патогенних мікробів патогенними мікробами, належать до сфери діяльності лікаря інфекціоніста-паразитолога. Підступність також полягає у тому, що умовно-патогенні для людини мікроби знаходяться скрізь. І ослаблений імунітет часто не в силах протистояти інфекційним агентам, що нас оточують. Саме тому необхідно мати надійного спеціаліста-інфекціоніста, аби звернутися за перших симптомів по допомогу.

Консультація інфекціоніста у клініці «МедОк»

MED OK — це команда професіоналів, де Ви знайдете найкращих інфекціоністів у місті Вінниця по доступній ціні. Ви можете записатися у зручний для Вас час та отримати вичерпну консультацію, що включає не тільки вірно виставлений діагноз, а й призначення доказового, покрокового лікування та детальних рекомендацій щодо профілактики.

Ви можете звертатись до наших спеціалістів не тільки при наявності важких симптомів, а й за порадою щодо вакцинації, профілактики перед далекою подорожжю у чужі країни тощо. Інфекційні хвороби — дуже поширені, проте часто дають змішану симптоматику. Тому лікарі загальної практики зачасту не можуть вести такі патології самостійно. Вчасне звернення до спеціаліста — вірне рішення, яке рятує життя.

ЯКІ ХВОРОБИ ЛІКУЄ ІНФЕКЦІОНІСТ?

Відповідно до клінічної класифікації, інфекційні хвороби можна поділити на 5ть основних груп:

 • Інфекційні хвороби шлунково-кишкового тракту.  Мікроби потрапляють в організм людини при вживанніі погано вимитих продуктів харчування, слабкій термічній обробці їжі або недостатньо чистих руках. Лікар-інфекціоніст дорослий може терміново знадобитися тому, хто вирішив на відпочинку поїсти у ресторані зі зниженими цінами у прайсі;
 • Інфекційні хвороби дихальних шляхів.Найпоширеніші та всі нам добре відомі, особливо в осінньо-зимовий період: грип, ГРВІ, ковід тощо. Об’єднує їх механізм передачі — повітряно-краплинний та висока тропність до органів саме респіраторної системи.
 • Кров’яні інфекційні хвороби. Трансмісивний механізм передачі забезпечується укусами  малярійних комарів та інших комах, що є переносниками важких хвороб;
 • Гемоконтактні інфекційні хвороби. Запис до інфекціоніста знадобиться у разі занесення мікробів нестерильними голками шприців,травмування нестерильним інструментарієм під час  виконання обрізного манікюру;
 • Інфекційні захворювання шкірних покривів.Проникнення патогенів здійснюється контактним способом.

Кожна група хвороб вміщує безліч нозологій та відрізняється у лікування. Наші інфекціоністи допоможуть Вам при будь-якій з них.

Коли потрібно звернутися до інфекціоніста на прийом

Допомога спеціаліста необхідна в таких випадках:

 • різкі болі в нижній ділянці живота;
 • різка зміна кольору рідких виділень, поява крові;
 • надмірно рідкий і частий стілець;
 • нестерпні головні болі з одночасним підвищенням температури. Записатися на прийом до фахівця слід невідкладно, щоб запобігти можливому розвитку менінгіту;
 • симптоми отруєнь та явних порушень у роботі ШКТ;
 • поява висипань та ерозій шкірного покриву на поверхні статевих органів;
 • укус тварини (особливо дикої) чи комахи; виявлення кліща на шкірі після прогулянки у лісі;
 • гарячка (лихоманка) що має нестандартний перебіг протягом дня або досягає надвисоких показників;
 • збільшення лімфатичних вузлів;
 • м’язова ломота, втома, розбитість;
 • підозра на глисти (та інші гельмінтози) у дітей та дорослих;
 • при підозрі на грип та ковід-19.

Дитячий інфекціоніст у клініці Медок

Часто потрібний дитячий інфекціоніст, який досить швидко розпізнає причину ураження організму та врятує дітлахів від виникнення важких, незворотних випадків інфікування. Якщо ж ви вирішите піти стандартним способом: звернутися до педіатра до державної поліклініки, здати аналізи, отримати направлення до інших фахівців, то час може бути втрачено.

Номер телефону інфекціоніста ви зможете з легкістю отримати у приватній клініці, обравши послугу консультація лікаря онлайн. Підтримка зв’язку з лікарем необхідна для оперативного повідомлення про перебіг хвороби, з’ясування перспектив щодо термінів одужання, отримання інформації та алгоритму дій за незрозумілих проявів.обравши послугу консультація лікаря онлайн отримавши його візитку. Підтримка зв’язку з лікарем необхідна для оперативного повідомлення про перебіг хвороби, з’ясування перспектив щодо термінів одужання, отримання інформації та алгоритму дій за незрозумілих проявів. Дитячий інфекціоніст: швидко та результативно — це до нас!

Лікар інфекціоніст у МедОк. ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ІНФЕКЦІОНІСТА

Лікар-інфекціоніст клініки «МедОК» зацікавлений в особистому професійному розвитку та використовує методи доказової медицини для встановлення діагнозу. Професійне зростання наших лікарів зумовлене цінностями клініки MED OK  – вектором руху на кращу якість послуг та використання лише сучасних методів лікування. Наші пацієнти отримують найкращий сервіс у Вінниці від найкращих у місті кваліфікованих спеціалістів. Вирішення Ваших проблем зі здоров’ям є – зверніться до нас!

За потреби наші лікарі доступні також у форматі онлайн, адже ми цінуємо Ваш час. Тим паче, коли мова йде про підозру на інфекційні хвороби, в першу черга потрібна порада спеціаліста: щодо карантинних обмежень та плану дій для встановлення діагнозу та швидкого лікування.

Перелік аналізів для встановлення діагнозу

Перший прийом лікаря-інфекціоніста потрібний для візуального огляду пацієнта та постановки попереднього діагнозу. У цей час лікар уважно вислуховує хворого, робить позначки в картці, збираючи дані  анамнезу.

Щоб краще зрозуміти, що відбувається в тілі відвідувача, дитячий (або дорослий) лікар-інфекціоніст виписує:

 • загальний аналіз крові та біохімію;
 • ПЛР-дослідження  на виявлення ДНК (РНК) збудника;
 • виявлення антитіл до паразитів ;
 • бак-посіви на флору.
 • експрес-діагностику: швидкі тести на ковід, грип, стрептокок;
 • аналіз на ВІЛ (СНІД), вірусні гепатити;
 • ІФА (імуноферментний аналіз);
 • дослідження на виявлення гельмінтів.

Перевірку роботи органів виконують за допомогою УЗД, флюорографії, ЕКГ, ендоскопії.

Лікар-інфекціоніст приймає не щодня, тому обов’язково звіряйтесь з розкладом. За кілька годин до відвідування клініки вам зателефонують, щоб переконатися в актуальності вашої заявки.

Проникнення паразитів у тіло людини можливе різними шляхами. Коли настала біда, кожен бажає потрапити до рук найкращих інфекціоністів, адже на карту поставлене здоров’я чи навіть життя (у критичних випадках).

Намагайтеся звертатися до фахівців, які добре зарекомендували себе в очах ваших знайомих та родичів. Телефонуйте нам, коли потрібен лікар-інфекціоніст: запис на прийом роблять чергові адміністратори або запишіться онлайн на сайті.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ІНФЕКЦІОНІСТА

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря - інфекціоніста 450
Повторний огляд лікаря - інфекціоніста 350
Консультація лікаря - інфекціоніста (бесіда) протягом 20 хв. 350
Консультація лікаря - інфекціоніста онлайн (протягом 20 хв.) 300

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі