На сьогоднішній день серцево-судинні захворювання вважаються найпоширенішим джерелом смертності серед людей. Зменшити кількість смертей допомагають сучасні методики діагностики різних патологій. Однією з них є ЕКГ (електрокардіограма) – це метод діагностики, за допомогою якого можна оцінити працездатність Вашого серця.

Кардіограма широко використовується у планових медичних оглядах. Це можна пояснити тим, що кардіограма – безпечна, проста та, що важливо, інформативна діагностична методика. Вона є запис на плівці (на папері) електричної активності серця людини.

ЕКГ діагностика в Медок

Для того, щоб пройти процедуру, немає необхідності в госпіталізації. Виконання електрокардіограми займає трохи більше 15 хв. і легко поєднується із прийомом у кардіолога. А при правильній підготовці перед кардіограмою вдасться уникнути помилкових результатів та потреби у повторному обстеженні.

 1. Перед процедурою рекомендується як слід виспатися та відпочити.
 2. Напередодні ЕКГ утриматися від фізичних вправ.
 3. Не використовувати будь-які жирні лосьйони та креми в ділянці грудей.

Для проведення ЕКГ медсестра допоможе Вам зручно розташуватись. Потім, встановить електроди по тілу – на зап’ястях, ногах, в області грудей, зокрема серця, які фіксуватимуть електричні імпульси. Саме ці імпульси реєструються електрокардіографом та передаються на екран, а після друкуються.

Електрокардіографія у Вінниці

У медичному центрі Медок виконується кардіограма серця будь-якого типу, включаючи ЕКГ під час вагітності, обстеження з допоміжними відведеннями (велика чисельність точок використання електродів). А також кардіограма при фізичному навантаженні (тредміл-тест, велоергометрія), добове Холтер ЕКГ-моніторування.

Добове моніторування ЕКГ по Холтеру, передбачає відстеження електричної активності серця та подальший запис кардіограми протягом дня. У цей час пацієнт веде звичний спосіб життя – працює, відпочиває, займається домашніми справами.

Отримані дані вчасно моніторування дозволяють кардіологу зробити найбільш точний висновок про функціональність Вашої серцево-судинної системи, подивитися, як Ваш організм справляється з фізичними навантаженнями, як часто виникають порушення – епізоди аритмії, ішемії та ін. Протягом цього дня пацієнту рекомендується робити нотатки спостережень та фіксувати у ньому всю свою активність.

Коли потрібно робити ЕКГ

Холтер ЕКГ Вінниці потрібно зробити у таких випадках:

 • Сильне серцебиття чи «завмирання» серця;
 • Болі в ділянці серця, слабкість при звичних навантаженнях;
 • Задишка;
 • Втрати свідомості або періодично без очевидної причини паморочиться в голові;
 • Підвищений артеріальний тиск;
 • Зменшення кількості кисню в крові;
 • Визначення функції серця після міокардиту;
 • Шкіра та слизові оболонки синюватого відтінку;
 • Серцева недостатність.

Для чого проводиться ЕКГ серця?

Проводячи електрокардіограму можна:

 • Визначити джерело, дати оцінку частоті, діагностувати порушення серцебиття, уточнити різновид аритмії;
 • Підтвердити інфаркт, оцінити широкість процесу, його локалізацію;
 • Виявити ішемію;
 • Виявити гіпертрофію шлуночків;
 • Виявити стан серцевого м’яза.

За своєю результативністю у діагностиці методу ЕКГ немає конкурентів. На відміну від інших методів дослідження, електрокардіографія дозволяє у найкоротші терміни поставити безпомилковий діагноз та призначити лікування.

Окрім цього, ЕКГ обов’язково має виконуватися перед будь-якими операційними втручаннями, діагностичними процедурами, що наводяться під загальною анестезією.

ЕКГ ціна, як і холтер екг, ціна залежать, перш за все, від різновиду обстеження. Вартість можна уточнити за телефоном нашого центру.

Результати кардіограми

Дослідний спеціаліст медичного центру МедОк, провівши аналіз електрокардіограми, відразу виявить будь-які порушення. До того ж, Ви отримаєте консультацію щодо можливої ​​потреби у додатковій діагностиці (аналізі, рентгені та ін.), відвідування профільних лікарів.

В цей же день, Ви зможете, записатися на прийом до іншого фахівця, або на іншу процедуру в клініці Медок.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного паціента
null
Виписуемо тільки ті
ліки, які потрібні

пакетні послуги

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі