Ідеальна шкіра — чи не головна умова краси!

 

Стан шкіри — це візитівка здоров’я та молодості кожного з нас. Тому важливо вміти правильно за нею доглядати та мати перевіреного лікаря дермато-косметолога, який допоможе вирішити усі питання пов’язані зі станом шкіри. Адже у кожного свої різні проблеми: зайва сухість або, навпаки, жирність, нерівний колір чи рельєф, лущення чи висипання … Спроби вирішити ці проблеми самостійно ні до чого хорошого не приводять, витрачаються величезні суми, але належний ефект досягається вкрай рідко.

Невже проблемна шкіра — це на все життя? Звичайно, ні! Від більшості неприємностей можливо позбутися під контролем професійного косметолога-дерматолога! 

Коли звертатись до дерматолога?

Такі симптоми, як лущення, свербіж, почервоніння, висипання, новоутворення, зміна форми родимок, пігментні плями супроводжують різноманітні шкірні захворювання. Не гайте час та одразу записуйтесь до лікаря-дерматолога MED OK з такими проблемами.

В медичному центрі MED OK допоможуть вирішити дерматологічні проблеми — лікування шкірних захворювань різної етіології: 

 • Вугрова хвороба, підліткові висипання, вікові зміни шкіри.
 • Грибкові інфекції шкіри та нігтів
 • Алергічні дерматози, атопічний та контактний дерматит.
 • Псоріаз, шкірний свербіж різної етіології.
 • Екзема, кропив’янка, еритема.
 • Себорея, гідроаденіт.
 • Піодермія, стрептодермія.
 • Сухість шкіри, фотодерматит.
 • Оперізуючий герпес, папіломи, бородавки, контагіозний молюск.
 • Дерматоскопію новоутворень та родимок на шкірі.
 • Гніздову алопецію, випадіння волосся.
 • Обстеження шкіри голови, потових та сальних залоз.

 

Як підготуватися до прийому дерматолога у MED OK?

Рекомендуємо не застосовувати попередньо перед візитом креми, мазі, спреї, дезодорант тощо. Адже засоби можуть стати тригером для пошкодженої шкіри — погіршивши Ваш стан. А засоби, що містять лікувальні компоненти, навпаки можуть зменшити симптоми та ускладнити діагностичні можливості. Якщо Вас турбує стан шкіри обличчя, до лікаря варто приходити без декоративної косметики. Аби була можливість якісно оглянути проблемні ділянки. Шкіру голови готувати попередньо не потрібно, просто помийте та укладіть Ваше волосся як зазвичай. Свої питання до лікаря можете попередньо прописати в нотатках, аби не розгубитися та винести максимум користі від прийому лікаря.

Огляд лікаря відбувається під прицілом дерматоскопа.

Ми потурбувалися про красу Вашої шкіри, пропонуючи широкий спектр косметологічних послуг, високу майстерність лікаря та використання лише якісних та безпечних косметологічних засобів: : чистка обличчя (атравматична, механічна), чистка обличчя з пілінгом, мезотерапія зони обличчя, шиї, декольте, мезотерапія волосся, біоревіталізація, ботокс, контурна пластика губ та інші послуги.

Під час консультації косметолог допоможе встановити тип Вашої шкіри та її особливості; розповість, як правильно доглядати за нею; порекомендує салонні процедури і підбере косметику для домашнього догляду.. До речі у MED OK маєте можливість зекономити дорогоцінний час та придбати косметику безпосередньо у клініці. Маємо в асортименті засоби для зволоження, вмивання, захисту від холоду та сонця, бальзами для зволоження губ, репаранти для шкіри та  дерматокосметику, яка підходить як дорослим так і діткам.

Переваги лікування у MED OK:

 • Доказові, кваліфіковані лікарі, які безперервно розвиваються у своїй сфері.
 • Зручне розташування центрів, доброзичливе відношення до клієнтів усього персоналу, комфортне лікування та повна анонімність.
 • Запис на зручний для Вас час за телефоном або у форматі переписки.
 • Лояльна система знижок та відповідальність за надані послуги.
 • Сертифіковані засоби, обладнання, дотримання асептики та антисептики.

 

Чи потрібна косметологу вища медична освіта?

Сфера косметології широко розвивається. Нажаль часто такі спеціалісти не мають вищої медичної освіти. Цей факт завжди варто враховувати та перевіряти наявність сертифікатів, документів про освіту, дозвіл на медичні втручання. Адже маючи проблемну шкіру, мова іде не лише про естетику. Це питання в першу чергу здоров’я. І важливо врахувати багато нюансів, обстежити шкіру не тільки ззовні, а й призначити дообстеження: аналізи, дерматоскопію, зішкріб чи алергопроби. Всі ці призначення в компетенції саме лікаря. Тому рекомендуємо Вам не експериментувати зі своїм здоров’ям. Довіряйте його професіоналам, які не призначать «авторських методик», чи непотрібних процедур, а якісно та доказово вирішать проблему.

Звертайтеся до дермато-косметологів медичного центру MED OK і забудьте про проблемну шкіру раз і назавжди.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ДЕРМАТОЛОГА

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря - дерматолога 500
Повторний огляд лікаря - дерматолога 350
Консультація лікаря-дерматолога (бесіда) протягом 20 хв. 400
Консультація лікаря-дерматолога онлайн протягом 20 хв. 400
Огляд пацієнта на дому лікаря-дерматолога  (*транспортні витрати включено у вартість) 900
Дерматоскопія (діагностика шкірного покриву) 300
Первинний огляд лікаря - дерматолога та дермаскопія 650
Трихоскопія (діагностика волосся) 300
Первинний огляд лікаря - дерматолога та трихоскопія 650
Внутрішньовогнищеве введеня глюкокортикостероїду 400
Метод знеболювання (ЕМЛА) 100

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги