Лікарі-педіатри медичного центру «Медок»

 

У нас працюють висококваліфіковані педіатри вищої категорії, доценти кафедри педіатрії ВНМУ ім. Пирогова, фахівці з багаторічним досвідом. Вони дотримуються методів доказової медицини та головного лікарського принципу: «Не нашкодь».

«Медок» своєму розпорядженні власну лабораторію та новітнім діагностичним обладнанням експертного класу. Якщо вашій дитині буде потрібно консультація лікаря будь-педіатричної спеціальності – можете бути впевнені, вас направлять до найпрофесійнішому в своїй області.

Чому лікар-педіатр так важливий?

Та тому що діти – найдорожче в нашому житті! Який би затертої від частого вживання ця фраза не здавалася, вона залишається стовідсотковою істиною. І охоплює всі – від особистих емоцій, які кожен відчуває до власної дитини, до глобального сенсу життя на Землі. Маленькі люди – це майбутні люди. Завдання дорослих – зберегти їх і поставити на ноги, щоб людство продовжувало існувати.

Хороший педіатр, який супроводжує малюка з народження, допомагає батькам ретельно стежити за здоров’ям дитини. Як професіонал, він:

  • Підказує який режим і звички слід формувати, щоб дитячий організм правильно розвивався і зміцнювався
  • Лікує поточні захворювання, не допускаючи ускладнень і побічних ефектів лікування
  • Вчасно звертає увагу на тривожні симптоми, які свідчать про порушення фізичного і розумового розвитку, прояві спадкових хвороб, формуванні хронічних хворобливих станів
  • Рекомендує консультації «вузьких» спеціалістів та необхідні діагностичні процедури

 

Дитячий педіатр, постійно спостерігає і лікуючий дитини протягом усього дитинства, це один і «ангел-охоронець» сім’ї. Якщо вам потрібен кваліфікований, досвідчений, уважний, сумлінну педіатр у Вінниці, ви знайдете його в медичному центрі «Медок».

 

Вартісь послуг педіатра

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря-петдіатра 420
Повторний огляд лікаря-педіатра (контрольний огляд у динаміці захворювання протягом 7 днів після первинного огляду) 300
Профілактичний огляд дітей грудного віку (тривалість огляду 1год, немовлята з 1 місяця до 12 місяців) 700
Первинний огляд новонародженого на дому після виписки з пологового будинку (*транспортні витрати включено у вартість) 900
Складання індивідуального календаря щеплень педіатром 100
Огляд дитини на дому (*транспортні витрати включено у вартість) 800
Консультація лікаря-педіатра (бесіда з мамою) протягом 20 хв. 350
Консультація лікаря-педіатра онлайн 300
Повторна консультація лікаря-педіатра онлайн 250
Супровід лікаря-педіатра онлайн протягом 7 днів 500
Огляд лікаря-педіатра перед вакцинацією 400
Консультація з грудного вигодовування (тривалість огляду 1год та онлайн підтримка протягом тижня) 600
Консультація з грудного вигодовування (тривалість огляду 1год та онлайн підтримка протягом тижня) на дому в межах 3км 950
Короткий огляд лікаря-педіатра перед вакцинацією 250
Повторна консультація з грудного вигодовування (тривалість огляду 1год та онлайн підтримка протягом тижня) 450
Профілактичний огляд дітей перед вакцинацією (тривалість огляду 1год, немовлята з 1 місяця до 12місяців) 550
Консульнант дитячого сну (1 година) 1000
Консультація з грудного вигодовування ОНЛАЙН (тривалість огляду 1год та онлайн підтримка протягом тижня) 500
Міжнародний сертифікат щеплення педіатра 200
Профілактичнийогляд педіатра (з довідкою 086-1/о) 400

 

Чому приватний педіатр краще державного

Не будемо огульно ганити державну медицину. В основному педіатри в дитячих поліклініках нормальні, просто дуже завантажені. На кожного з них припадає до 1000 дітей на ділянці. Під час прийому відводиться всього 10-15 хвилин на кожного (плюс обов’язково хто-небудь забіжить «довідку віддати», «виписку отримати», «напрямок взяти» і т.д.) У лікарів поліклінік просто немає часу і сил, щоб приділити пильну увагу кожного маленького пацієнта. Запам’ятати усіх дітей вони теж не в змозі.

Консультація педіатра в центрі «Медок» – це ціла година, який доктор присвячує саме вам. За цей час лікар:

  • Детально розпитує батьків про все, що може дати уявлення про здоров’я малюка: історія пренатального розвитку та пологів, перенесені раніше захворювання, травми, операції, спадковий фактор, умови життя
  • З’ясовує, чи немає у дитини алергії на продукти або ліки, чи не було контакту з інфекційними хворими, коли з’явилися перші скарги, що робилося, який був ефект
  • Налагоджує довірчий контакт з дитиною і уважно стежить за його реакціями. Навіть зовсім маленькі діти можуть дуже багато «повідомити» про те, що і де викликає у них занепокоєння. Більш старші і поготів, якщо правильно поставити запитання.
  • Проводить ретельний огляд всього організму за допомогою власних рук і найпростішої апаратури: медичного шпателя і ліхтарика, термометра, фонендоскопа, отоскопа, пульскоксіметра, тонометра.
  • Заповнює карту, ставить діагноз, призначає лікування, дає рекомендації.
  • Детально роз’яснює батькам кожну свою дію і кожен висновок, до якого прийшов.

Коли ваша дитина наступного разу прийде на прийом у педіатра, його зустріне фахівець, добре знайомий з ним самим і особливостями його здоров’я. Діти не будуть боятися «свого» доктора, а батьки можуть бути впевнені, лікарю «не байдуже» на здоров’я їх малюка. Також можна викликати приватного педіатра додому в точно призначений час, а не «чекайте від 9.00 до 13.00».

Право ж, ціна за консультацію педіатра в хорошому приватному медзакладі – невисока плата за здоров’я дитини і душевний комфорт батьків. Тим більше, що вона цілком доступна.

Дитячий педіатр у Вінниці з центру «Медок» – це найкраще, що ви можете дати своєму малюкові для збереження здоров’я і подальшого щасливого життя!

ПРИЙОМ ПЕДІАТРА

Звернення педіатра МЕД ОК

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Індивідуальній підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі