Послуги педіатра

Лікарі-педіатри медичного центру «Медок»

У нас працюють висококваліфіковані педіатри вищої категорії, доценти кафедри педіатрії ВНМУ ім. Пирогова, фахівці з багаторічним досвідом. Вони дотримуються методів доказової медицини та головного лікарського принципу: «Не нашкодь».

«Медок» своєму розпорядженні власну лабораторію та новітнім діагностичним обладнанням експертного класу. Якщо вашій дитині буде потрібно консультація лікаря будь-педіатричної спеціальності – можете бути впевнені, вас направлять до найпрофесійнішому в своїй області.

Чому лікар-педіатр так важливий?

Та тому що діти – найдорожче в нашому житті! Який би затертої від частого вживання ця фраза не здавалася, вона залишається стовідсотковою істиною. І охоплює всі – від особистих емоцій, які кожен відчуває до власної дитини, до глобального сенсу життя на Землі. Маленькі люди – це майбутні люди. Завдання дорослих – зберегти їх і поставити на ноги, щоб людство продовжувало існувати.

  Хороший педіатр, який супроводжує малюка з народження, допомагає батькам ретельно стежити за здоров’ям дитини. Як професіонал, він:

 • Підказує який режим і звички слід формувати, щоб дитячий організм правильно розвивався і зміцнювався
 • Лікує поточні захворювання, не допускаючи ускладнень і побічних ефектів лікування
 • Вчасно звертає увагу на тривожні симптоми, які свідчать про порушення фізичного і розумового розвитку, прояві спадкових хвороб, формуванні хронічних хворобливих станів
 • Рекомендує консультації «вузьких» спеціалістів та необхідні діагностичні процедури

Дитячий педіатр, постійно спостерігає і лікуючий дитини протягом усього дитинства, це один і «ангел-охоронець» сім’ї. Якщо вам потрібен кваліфікований, досвідчений, уважний, сумлінну педіатр у Вінниці, ви знайдете його в медичному центрі «Медок».

Чому приватний педіатр краще державного

Не будемо огульно ганити державну медицину. В основному педіатри в дитячих поліклініках нормальні, просто дуже завантажені. На кожного з них припадає до 1000 дітей на ділянці. Під час прийому відводиться всього 10-15 хвилин на кожного (плюс обов’язково хто-небудь забіжить «довідку віддати», «виписку отримати», «напрямок взяти» і т.д.) У лікарів поліклінік просто немає часу і сил, щоб приділити пильну увагу кожного маленького пацієнта. Запам’ятати усіх дітей вони теж не в змозі.

Консультація педіатра в центрі «Медок» – це ціла година, який доктор присвячує саме вам. За цей час лікар:

 • Детально розпитує батьків про все, що може дати уявлення про здоров’я малюка: історія пренатального розвитку та пологів, перенесені раніше захворювання, травми, операції, спадковий фактор, умови життя
 • З’ясовує, чи немає у дитини алергії на продукти або ліки, чи не було контакту з інфекційними хворими, коли з’явилися перші скарги, що робилося, який був ефект
 • Налагоджує довірчий контакт з дитиною і уважно стежить за його реакціями. Навіть зовсім маленькі діти можуть дуже багато «повідомити» про те, що і де викликає у них занепокоєння. Більш старші і поготів, якщо правильно поставити запитання.
 • Проводить ретельний огляд всього організму за допомогою власних рук і найпростішої апаратури: медичного шпателя і ліхтарика, термометра, фонендоскопа, отоскопа, пульскоксіметра, тонометра.
 • Заповнює карту, ставить діагноз, призначає лікування, дає рекомендації.
 • Детально роз’яснює батькам кожну свою дію і кожен висновок, до якого прийшов.

Коли ваша дитина наступного разу прийде на прийом у педіатра, його зустріне фахівець, добре знайомий з ним самим і особливостями його здоров’я. Діти не будуть боятися «свого» доктора, а батьки можуть бути впевнені, лікарю «не байдуже» на здоров’я їх малюка. Також можна викликати приватного педіатра додому в точно призначений час, а не «чекайте від 9.00 до 13.00».

Право ж, ціна за консультацію педіатра в хорошому приватному медзакладі – невисока плата за здоров’я дитини і душевний комфорт батьків. Тим більше, що вона цілком доступна.

Дитячий педіатр у Вінниці з центру «Медок» – це найкраще, що ви можете дати своєму малюкові для збереження здоров’я і подальшого щасливого життя!

Звернення педіатра МЕД ОК

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Індивідуальній підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги