Сучасна людина щодня переживає безліч стресових ситуацій, що неодмінно залишає свій вплив на показниках здоров’я: як ментального, так і фізичного. Пандемія, війна, втрата близьких, травматичний досвід, адаптація у новому місті, понаднормова завантаженість на роботі, конфлікти, нездорова конкуренція, аб’юзивні стосунки — погодьтесь, цей список можна продовжувати досить довго. І це та реальність, із якою доводиться зіштовхуватися кожному з нас в тій чи іншій мірі. Не дивно, що самотужки долати цей психологічний тягар без шкоди для себе — важко та деструктивно.

 • Чи можливо змінити своє життя так, аби повністю уникнути всіх стресів?
 • Певно що, ні.
 • Чи можливо знизити рівень тривожності та навчитись по-іншому сприймати проблеми та виклики сьогодення без шкоди для здоров’я?
 • Так! Психологи медичного центру MED OK міста Вінниця готові протягнути Вам руку допомоги, аби Ви відчули опору у собі, незалежно від того, що відбувається навколо.

Хто такий психолог у MED OK?

Психолог — це спеціаліст з вищою освітою, який працює зі здоровими людьми, що в якийсь період свого життя потребують допомоги у вирішення певної ситуації, стану чи конфлікту. Тому звернення до психолога — є нормальною практикою у всьому світі, та не означає, що у людини є психічні порушення. Кваліфікований психолог не критикує, не дає порад, не оцінює Ваші вчинки, та не приписує медикаментозне лікування. Спеціаліст спрямовує у правильному напрямку, аби Ви змогли знайти рішення Ваших проблем; підтримує, вислуховує, показує усі сторони ситуації та за потреби скеровує до інших лікарів, якщо бачить необхідність у фармакологічній підтримці психіки.

Як проходить консультація психолога у місті Вінниця?

Консультація психолога — це бесіда у зручній для клієнта атмосфері медичного центру MED OK. Медичний центр дозволяє Вам обрати зручний для себе час проведення зустрічі, та забезпечує спокійною, дружньою атмосферою, що допомагає побудувати довірливі стосунки зі спеціалістом. Бесіда з психологом триває не довше однієї години. Під час неї дорослий психолог оцінює стан людини, допомагає сформулювати основний запит клієнта, який потребує рішення; формує простір для клієнта в умовах якого, людина сама знаходить рішення своїх проблем. Кількість сеансів та тривалість терапії залежить від кількості Ваших запитів, важкості проблеми та Вашої готовності до активної співпраці, й визначається індивідуально. Те, що терапія викликає залежність та триває роками — є лише міфом.

Як зрозуміти чи потрібна мені психотерапія та, чи підходить мені спеціаліст?

Консультація психолога рекомендована у разі:

 • Порушення психологічного комфорту
 • Кризи у стосунках з партнером, батьками, друзями, колегами
 • Підвищеного рівня тривоги
 • Потреби у самовизначенні та самосприйнятті
 • Труднощів пов’язаних з переживанням втрати
 • Зниження якості життя через чималу кількість стресів
 • Вигорання на роботі
 • Порушень сну, харчування та апетиту
 • Втрати задоволення від життя
 • Відчуття невизначеності у роботі та стосунках
 • Труднощів пов’язаних зі спілкуванням та довірою
 • Відсутності цілей та планів на майбутнє
 • Відчуття приреченості та несправедливості
 • Потребі поділитися своїми почуттями та переживаннями

   

  Приховування важливої для Вас інформації, може знижувати ефективність психотерапії та подовжувати її тривалість. Кваліфікований психолог не дає оцінки та не засуджує Вас за думки, вчинки чи емоції. Тому Ви можете відкинути сором, страх критики та довірити усе своєму психологу. Все сказане під час терапії залишається лише між Вами двома назавжди, і ніколи не виходить за межі кабінету. Довіра — важливий важіль у психології.

   

Індивідуальні проблеми потребують індивідуальних рішень. Тому якісна психотерапія — річ дуже делікатна, і сама особистість Вашого психолога має підходити Вам за темпераментом, цінностями, поглядами та викликати довіру. Єдиний надійний спосіб перевірити чи підходить Вам психолог — записатись до нього на сеанс. Протягом бесіди Ви зможете неодмінно переконатися чи підходить Вам людина та, чи зможе вона Вам допомогти. Психолог медичного центру MED OK має чималий досвід роботи з клієнтами різної складності, постійно працюює над удосконаленням знань та застосовує доказові методики. Тому ми переконані, що Ви зможете знати підтримку саме у MED OK.

Онлайн консультація психолога у MED OK


Усі зустрічі з психологом у нашому центрі гарантують Вам повну конфіденційність. Ми працюємо над тим, аби Вам було комфортно звертатися за психологічною допомогою. Проте бувають ситуації, коли дістатися до центра — неможливо. Тому ми пропонуємо Вам онлайн-формат бесіди з досвідченим психологом. Ви можете приєднуватися до консультації, перебуваючи навіть у іншому місті чи країні. Такий телемедичний формат нічим не впливає на ефективність роботи з психологом, та дозволяє не пропускати зустрічі, через різні життєві обставини, а також економити свій час на дорогу. А також це можливість обрати максимально комфортні для себе умови перебування під час сесії (навіть якщо це передбачає знаходження у власному ліжку, з чашечкою какао) Для нас головне — вирішити Вашу проблему та підтримати наскільки це можливо.

Що не можна казати психологу під час консультації?

Психолог зможе вирішити мої проблеми?

Консультації з психологом передбачають покращення самопочуття та пропрацювання тригерів. Психолог не має чарівної пілюлі та не зможе прожити Ваше життя замість Вас. Психолог не підкаже Вам рішення, але допоможе прийняти своє власне. Консультації з психологом — це робота, що потребує зусиль двох сторін, аби отримати бажаний результат.

Все залежить від Вашого стану та проблеми, що потребує рішення. Нерідко людина самостійно не може критично оцінити свій стан, особливо маючи певні порушення та розлади. Рекомендуємо розпочати процес одужання із консультації з психологом нашого центру. Він зможе якісно оцінити Ваш стан, та за потреби скерує на вищий рівень корекції. А якщо проблема буде у межах його компетенції, спеціаліст неодмінно допоможе Вам її подолати та відчути омріяний спокій.