Сьогодні досить часто можна почути терміни «вертебрологія» та «вертебролог», «мануальний терапевт», але не всі знають, що насправді означають ці поняття.

Але сьогодні ми все частіше чуємо ці терміни, тому що все більше людей відчувають дискомфорт і болючі відчуття в області спини та хребта.

Отже, під терміном «вертебрологія» мається на увазі галузь медицини, яка займається вивченням та лікуванням хвороб хребта.

Відповідно, під терміном «вертебролог» – це лікар, який лікує хвороби хребта. Ще вертебролог часто називають другим терміном «мануальний терапевт». При цьому варто зауважити, що цей спеціаліст для лікування пацієнтів часто використовує власні руки (долоні). Як правило, мануальний терапевт і займається лікуванням спини, хребта та суглобів.

Слід зазначити, що лікар – вертебролог, на відміну від невропатолога, займається виключно захворюваннями спини та хребта. Тобто, має вужчу спрямованість у роботі.

Мануальна терапія в МедОК

Якщо виникають проблеми зі спиною, Вам може допомогти вертебролог. У Вінниці у медичному центрі МЕДОК ведуть прийом досвідчені вертебрологи, до яких можна записатися на будь-який зручний час.

На прийомі лікар ставить уточнюючі питання, оглядає пацієнта, визначається з тактикою ведення та лікування пацієнта. Після цього, враховуючи симптоматику захворювання, лікар робить призначення згідно з встановленим діагнозом та специфікою захворювання.

При цьому часто використовується метод мануальної терапії. Але мануальна терапія – це не звичайний масаж, до якого багато хто звикли. Головним завданням мануального лікування є глибока корекція хребта, що дозволяє усунути першопричини виникнення багатьох захворювань хребта. Тому лікар використовує при проведенні мануальної терапії глибші мануальні рухи.

Також варто зауважити, що для отримання позитивного лікувального ефекту необхідно пройти курс лікування, тобто відвідати мануального терапевта стільки разів, скільки передбачає схема лікування. Як свідчить практика, курс мануальної терапії може становити 10 – 15 сеансів. У цьому тривалість терапії визначає лікар – вертебролог з урахуванням стану пацієнта, динаміки лікування та інших сукупних чинників.

На перший погляд, масаж та мануальна терапія мають певні подібності. Але насправді, мануальна терапія спрямована на повернення хребців, і міжхребцевих дисків в те положення, в якому вони повинні знаходитися спочатку.

У процесі лікування лікар м’яко впливає на тканини, внаслідок чого відновлюється кровообіг, фізіологічний струм лімфи, органи та суглоби повертаються у нормальне становище, а також запускається відновлювальний процес у вогнищі ураження.

Варто наголосити, що в МЕДОК ведуть прийом дипломовані вертебрологи з великим досвідом роботи, які постійно вдосконалюють лікувальні техніки, практичні навички та власні методики. Тому, звернувшись із проблемою больових відчуттів у спині, можна бути впевненим у отриманні ефективного та якісного лікування.

Переваги мануальної терапії:

 • Вплив безпосередньо на причину захворювання. Таким чином, усунувши причину захворювання, можна досягти повного відновлення та одужання;
 • Повне відновлення. У цьому випадку людину більше не турбуватимуть біль та дискомфорт у ділянці спини та хребта;
 • Виняток рецидиву (повторення) хвороби. Після якісної мануальної терапії рецидиви настають дуже рідко. На практиці це означає, що людина зможе і надалі вести активний спосіб життя, бути працездатною та здоровою;
 • Вплив безпосередньо в осередку поразки. Таким чином, у ході лікування не торкаються інші органи та системи організму, не відбувається збій у їх роботі;
 • Відсутність негативного впливу медикаментів. При використанні мануальної терапії можна уникнути прийому величезної кількості медикаментів, які згубно впливають на печінку, нирки та інші органи.

Коли відвідувати лікаря-вертебролога?

Записатися на прийом до лікаря – вертебролога варто тоді, коли у Вас простежуються такі стани:

 • відчуття дискомфорту та болючі відчуття в ділянці шиї;
 • хворобливі відчуття у сфері грудного відділу хребта;
 • неприємні болючі відчуття в районі поперекового відділу;
 • спостерігається порушення постави;
 • викривлення хребта (сколіоз);
 • викривлення хребта у дитячому віці;
 • за наявності головного болю;
 • якщо виникають часті запаморочення;
 • при зниженні пам’яті, зменшенні концентрації уваги;
 • при захворюваннях хребта;
 • після перенесених травм;
 • для реабілітації.

Якщо постійно болить спина чи шия, і Ви втомилися відчувати ці неприємні відчуття, пити пігулки – запишіться на прийом до лікаря – вертебролога у Вінниці, який приймає медОК. Крім того, можна дізнатися про вертебролог у Вінниці за відгуками багатьох пацієнтів, які успішно позбулися цих проблем. Ви забудете про біль, і знову радітимете життю!

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ МАНУАЛЬНОГО ТЕРАПЕВТА

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря-вертебролога та мануальна терарія 450
Мануальна терапія 400
Консультація лікаря-вертебролога (мануального терапевта) 400
Абонимент на курс мануальної терапії (5 занять) 1700
Абонимент на курс мануальної терапії (7 занять) 2400
Абонимент на курс мануальної терапії (10 занять) 3200

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі