Кардіолог Вінниця

Переваги клініки «Медок»

Хвороби серцево-судинної системи охоплюють переважну більшість населення, особливо коли мова заходить про людей поважного віку. За статистикою саме кардіологічні ускладнення — є причиною смерті номер один, як в Україні, так і в усьому світі. Чому ж ми дозволяємо підступним недугам вкорочувати дорогоцінні роки життя наших рідних, коханих та близьких? Невже сучасна медицина не в силах врятувати від епідемії серцево-судинних захворювань?
Насправді ми можемо більше ніж здається. Маючи поряд надійного кардіолога реально суттєво продовжити якість роботи серцево-судинної системи. Головне вчасно почати дбати про своє здоров’я. Та усвідомлювати всю силу профілактики у боротьбі з інсультами та інфарктами. Медичний центр MED OK, в свою чергу, забезпечить Вас професійною командою висококласних кардіологів.

 • високий професіоналізм фахівців-кардіологів
 • діагностичне та лабораторне обладнання експертного класу
 • індивідуальний підхід і уважне ставлення до кожного пацієнта
 • доступні гнучкі ціни

, У клініці працюють досвічені кардіологи, що постійно підвищують свою кваліфікацію, члени медичних асоціацій, кандидати медичних наук. Їх практика заснована на принципах доказової медицини, а етика – на заповіді Гіппократа «лікуй хвору людину, а не хворобу». Аналізи та апаратна діагностика проводяться безпосередньо в клініці, під контролем лікаря. Записатися можна на будь-який зручний для Вас час. Ціни доступні. Приватний кардіолог в Вінниці з клініки «Медок» – гарантія того, що вашому серцю буде надана своєчасна та ефективна допомога.

Всупереч загальноприйнятій думці, що «проблеми з серцем» – доля людей похилого віку, хороший кардіолог у Вінниці потрібен людям будь-якого віку.

Серце – основний орган системи кровообігу. А кровообіг – головний стовп нашого з вами фізичного існування. Для нормального функціонування системи, органи, тканини організму повинні справно забезпечуватися киснем. А «доставляє його за призначенням» невеликий (вагою трохи більше 300 грамів) м’язовий орган, який працює за принципом насоса. За людське життя через нього проходить близько 200 мільйонів літрів крові – вражаюча кількість!

Серце – основа нашого життя. І йому треба «допомагати»: оберігати від надмірних і деструктивних навантажень, забезпечувати харчування його власних тканин, вчасно лікувати патології, що виникають,  не допускаючи  незворотних змін. Як це робити правильно – знає лікар-кардіолог. У медичному центрі «Медок» працюють найкращі кардіологи регіону і України в цілому. Звертайтеся – вам підкажуть і допоможуть!

У яких випадках необхідна консультація кардіолога?

Велика помилка вважати, що якщо «серце не болить», то і проблем немає. Особливо враховуючи, що люди, які не мають медичної освіти, не дуже добре розуміють, ЯК серце сигналізує про неполадки в роботі, а також ДЕ і ЯК локалізуються неприємні відчуття, викликані цими неполадками. Обов’язково проконсультуйтеся у кардіолога, якщо помітили такі симптоми:

 • Швидка втомлюваність, слабкість
 • Періодичний біль або стиснення за грудиною
 • Високий або низький тиск, його «скачки»
 • Часті головні болі, запаморочення, непритомність
 • Задишка, «брак повітря» при ходьбі або незручній позі
 • Набряки або хворобливі відчуття в ногах
 • Збої серцевого ритму (часте серцебиття або відчуття того, що «серце раптом завмерло»)
 • Будь-які інші проблеми в організмі,з незрозумілих для Вас причин

Що лікує кардіолог?

Спектр захворювань з якими можна звернутись до кардіолога дуже широкий. Адже насправді він займається не тільки патологіями самого серця, а й усієї серцево-судинної системи. А також велику частину роботи кардіолога займає профілактика серцево-судинних катастроф. Тому саме цей лікар працює з модифікацією життя пацієнта: виявляє ожиріння та надлишкову вагу, відправляє на обстеження ліпідного спектра крові, аби знайти підвищений рівень холестерину та ризик атеросклерозу, аналізує харчування людини, надає рекомендації щодо необхідної фізичної активності, наголошує на шкідливостях та звичках, яких варто позбутися. А також працює з такими кардіологічними захворюваннями, як:

⦁ аритмії, порушення ритму серця та провідності, фібриляції передсердь
⦁ артеріальна гіпертензія (гіпертонічна хвороба)
⦁ ішемічна хвороба серця (кардіосклероз, аортосклероз, дифузні зміни міокарда, гострий коронарний синдром)
⦁ серцева недостатність
⦁ стенокардія (стабільна, нестабільна, прогресуюча)

⦁ міокардити, кардіоміопатії
⦁ реабілітація після інфаркту міокарда
⦁ ревматичне враження серця
⦁ атеросклероз
⦁ вроджені та набуті вади серця

Як проходить консультація кардіолога в медичному центрі «Медок»

 

Коли людина звертається за медичною допомогою не тому, що йому «зовсім погано», а для того, щоб «зовсім погано» не стало, йому важливо бути впевненим в компетентності і зацікавленості лікаря. У тому, що його уважно вислухають, ретельно оглянуть, досконально обстежать і пояснять, що відбувається в його організмі, і що з цим робити далі. Якщо ви наберете в пошуковику «кардіолог в Вінниці відгуки», то побачите, що в медцентрі «Медок» саме так і роблять. На первинній консультації лікар-кардіолог:

 • збере анамнез (розпитає про все, що має значення для діагностики серцевих захворювань)
 • проаналізує колір шкіри і слизових оболонок, прослухає тони серця, виміряє пульс, сатурацію, АТ, зробить і розшифрує ЕКГ
 • при необхідності призначить додаткові аналізи (кров, сеча) і апаратні дослідження (холтерівське ЕКГ-моніторування, УЗД серця, велоергометрія, коронарографія, доплерографія, КТ, МРТ та ін.)
 • запропонує лікування або профілактичні заходи, докладно роз’яснюючи пацієнтові потребу їх виконання

Такого огляду, проведеного професійно і без поспіху, досить для того, щоб виключити серцеві захворювання (якщо справа не в серце), діагностувати серцеві патології на ранній стадії, призначити адекватне лікування, вирішити питання про залучення фахівців іншого профілю, якщо лікування вимагає комплексного підходу.

Де «прокапатися» у місті Вінниця для серця?

Внутрішньовенні вливання мають чіткі покази. Лише лікар може призначити курс крапельниць за необхідності. Але більшість станів потребують грамотно підібраної саме таблетованої терапії. За умов регулярного, щоденного прийому стан серця буде на належному рівні без госпіталізацій та вливань. Таблетовані форми зручні для прийому, та нічим не поступаються в ефективності. Не варто переоцінювати можливості крапельниць, особливо коли мова йде про метаболічні препарати. Звичайно, є стани які потребують обов’язкової госпіталізації. Кваліфікований лікар неодмінно наголосить на цьому. Але коли мова про ведення хронічних серцевих хвороб щорічні «прокапування» не потрібні.

Які аналізи здати перед прийомом кардіолога?

Не потрібно здавати аналізи самостійно без призначення лікаря. Адже для того, щоб скласти необхідний перелік дообстежень, лікар має провести первинну оцінку Вашого стану. Опираючись на зібраний анамнез, огляд та об’єктивне обстеження кардіолог надає первинну оцінку та визначається з попереднім діагнозом. Для кожного стану є свій перелік необхідних дообстежень. Виконувати їх усі непотрібно. До того ж кардіолог пояснить Вам, як правильно підготуватися до здачі аналізів та проходження інших діагностичних методів, аби результати були достовірними. Часто пацієнти несвідомо роблять помилки — самостійно відміняючи препарати, зменшуючи дозу перед обстеженнями тощо. Разом з тим саме лікарі MED OK володіють комплексом вмінь та навичок, що робить лікування у MED OK швидким, доступним та якісним. Адже один лікар зможе не тільки проконсультувати Вас, а й виконати УЗД-обстеження серця, розшифрувати ЕКГ та холтерівське моніторування.

Чи достатньо зробити ЕКГ для обстеження серця?

ЕКГ — важливий метод діагностики, що допомагає у роботі кардіологам. Цей метод є простим у виконанні, дешевим та дуже поширеним. Але можливості ЕКГ — обмежені. Кардіограма не може до прикладу дати відповіді на всі питання: показати стан роботи Ваших клапанів, визначити фракцію викиду, точний розмір камер серця тощо. Тому часто необхідно також виконати УЗД серця для комплексної оцінки. Якщо у Вас є підозра на порушення ритму серця, що неможливо зафіксувати на прийомі зробивши ЕКГ, буде показано також проведення холтер-ЕКГ. Коли мова іде про підозру на стенокардію, буде рекомендовано пройти тредміл-тестування. Тому, як бачимо, спектр додаткових обстежень у кардіології не обмежується кардіограмою.
холтер моніторин
Холтер-моніторинг у місті Вінниця.

Холтер моніторинг — це метод діагностики, який дає змогу реєструвати електричну активність серця під час звичайної повсякденної діяльності. Цей метод діагностики допомагає виявити аритмії та інші порушення ритму серця, які можуть бути причиною серйозних захворювань. Цей моніторинг, на відміну від ЕКГ, відбувається не лише на прийомі у лікаря, а протягом усієї доби.

Часто серед пацієнтів виникає питання: «Де краще проводити планове Холтер-обстеження, у стаціонарі чи амбулаторно?» Обидві опції можуть бути розглянуті, залежно від важкості стану хворого. Але коли мова іде про діагностичний Холтер-моніторинг та стабільний стан пацієнта, рекомендуємо постановку Холтера при звичній для пацієнта активності.
Перебування у стаціонарах не передбачає звичну рухову та емоційну активність (прибирання, прогулянки, підйом по сходах, стреси на роботі та в родині). Саме тому вловити порушення серця стає важче. MED OK дає можливість встановити Холтер та прожити з ним свій звичний день. Що є максимально інформативно для діагностики та подальшого лікування.

Огляд кардіолога з виїздом на дім.

Не варто відкладати візит до лікаря, якщо не маєте змоги дістатися у клініку. Кардіологи медичного центру MED OK охоче нададуть Вам якісну консультацію безпосередньо за місцем проживання.
Це звільнить Вас від зайвих турбот та зробить кардіологічний огляд максимально комфортним. Наші лікарі мають із собою усе необхідне для якісної діагностики та лікування. Не виходячи з власної кімнати, Ви маєте можливість зробити ЕКГ-діагностику, провести Холтер-обстеження та навіть виконати УЗД-обстеження за потреби. Ви також можете здати кров на необхідні лабораторні аналізи та пройти експрес-тестування у себе вдома. За доступною ціною найкращі кардіологи медичного центру MED OK готові надати Вам професійну медичну допомогу з виїздом на дім. Тому не втрачайте цю можливість та лікуйтесь з комфортом та турботою про свій дорогоцінний час.

Живіть довго і будьте здорові!

 

Послуги МЦ MED OK для дорослих

Послуги МЦ MED OK для дітей

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ КАРДІОЛОГА

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря - кардіолога 450
Консультація лікаря - кардіолога (бесіда) протягом 20 хв. 350
Консультація лікаря - кардіолога онлайн (протягом 20 хв.) 350
Первинний огляд лікаря - кардіолога з розшифровкою ЕКГ 350
Повторний огляд лікаря - кардіолога з розшифровкою ЕКГ 550
Первинний огляд дитячого лікаря - кардіолога  *лікар вищої категорії, доцент, КМН 450
Повторний огляд дитячого лікаря – кардіолога  *лікар вищої категорії, доцент, КМН 500
Консультація лікаря - дитячого кардіолога (бесіда) протягом 20 хв.  *лікар вищої категорії, доцент, КМН 400

НАШІ ЛІКАРІ

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

пакетні послуги

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі