Ендокринолог – лікар, який допомагає справлятися із захворюваннями, що стосуються щитовидної залози та інших залоз ендокринної системи. В галузі компетенції даного фахівця лежить також діагностування та лікування цукрового діабету.

Порушення обміну речовин чи вироблення гормонів здатні викликати серйозні патології, якщо своєчасно не провести правильну корекцію. Тому для кожної людини дуже важливо, щоб лікар ендокринолог проводив профілактичні обстеження щонайменше раз на рік. Насамперед це стосується всіх людей, старших за 40 років.

Необхідно звертати увагу на виникнення симптомів, які вказуватимуть на необхідність невідкладного відвідування ендокринолога, а саме:

 1. Почуття підвищеної стомлюваності, постійна втома та слабкість;
 2. Відчутні стрибки ваги за відсутності зрозумілої причини;
 3. Розлади режиму сну;
 4. Підвищений рівень пітливості;
 5. Неможливість легко сконцентрувати увагу на будь-чому;
 6. Порушення роботи пам’яті;
 7. Стан пригніченості, зайвої уразливості;
 8. Проблеми з підвищеною ламкістю нігтів та випаданням волосся;
 9. Внутрішні відчуття тремтіння та сильної спеки.

Клініка «MEDOK» рада запропонувати послуги спеціаліста ендокринолога у місті Вінниця.

Як відбувається прийом у лікаря?

Спочатку необхідно записатися на консультацію до фахівця. У Вінниці можна записатися на прийом до лікаря ендокринолога на сайті нашої клініки або зателефонувавши за контактними номерами телефону. Прийом ендокринолога здійснюється у медичному центрі «МедОк» у місті Вінниця за адресою: вул. Миколи Ващука 20б, оф. 5 або вул. Зодчих, 20, а м. Бар за адресою вул. Н.Туніка, 14.

Під час прийому необхідно максимально детально описати всі симптоми, навіть ті, які здаються Вам зовсім не пов’язаними із захворюваннями ендокринних залоз (наприклад, підвищена світлочутливість та сльозогінність).

Для визначення динаміки захворювання та вибору найбільш ефективного лікування, лікарем може бути призначене проходження деяких додаткових досліджень:

 • проведення аналізів на рівень гормонів щитовидної залози (ТТГ, Т3, Т4);
 • проведення УЗД діагностики щитовидної залози та надниркових залоз.

Наступним етапом є призначення лікування. На початкових етапах захворювання буде достатньо проведення медикаментозного лікування. У випадках запущеної хвороби може знадобитися призначення хірургічного втручання, яке виконується лапараскопічно.

Як підготуватися до прийому спеціаліста ендокринолога?

Перед прийомом у лікаря дуже важливо ретельно сформулювати всі скарги та симптоми. За наявності даних попередніх обстежень та висновків фахівців, бажано взяти їх із собою.

Якщо було призначено лабораторні дослідження – відвідувати клініку важливо натще. А попередні 2-3 дні слід відмовитися від алкоголю, надто рясних прийомів їжі, надміру інтенсивних фізичних навантажень.

Якщо є сумніви, до якого краще фахівця звернутися до міста Вінниця – ознайомтеся з відгуками про лікаря ендокринолога, до якого плануєте йти.

Фахівці у сфері ендокринології

Лікарі ендокринологи допомагають пацієнтам справлятися з такими захворюваннями, як цукровий діабет та його ускладнення, порушеннями гіпоталамо-гіпофізарної системи, гіпер- та гіпофункцією надниркових залоз, гормональноактивними пухлинами ендокринних залоз.

Є також спеціалісти більш вузькоспрямованих профілів.

Гінеколог ендокринолог

У місті Вінниця можна звернутися за допомогою до гінеколога ендокринолога медцентру «MED OK» з найкращими відгуками та рекомендаціями від пацієнтів з питань діагностування та лікування проблем ендокринних функцій репродуктивної системи.

Гінеколог-ендокринолог у Вінниці допоможе з вирішенням проблем безпліддя, порушень чоловічої та жіночої статевої функції.

Дитячий ендокринолог

Дитячий лікар ендокринолог у Вінниці спеціалізується на патологіях ендокринної системи у дітей молодше 14-річного віку. Лікар зможе усунути проблеми з роботою щитовидної, підшлункової, вилочкової залозами дитини, а також у багатьох інших питаннях.

Дієтолог ендокринолог

З питань корекції ваги, запобігання та лікування ускладнень метаболічного синдрому необхідно звертатися до дієтолога ендокринолога, який також веде прийом у Вінниці.

Якщо Вам потрібний хороший ендокринолог – запрошуємо відвідати наш медичний центр у місті Вінниця! Кожному пацієнту ми гарантуємо медичне обслуговування на найвищому рівні, конфіденційність, доброзичливість та максимальний комфорт.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ЕНДОКРИНОЛОГА

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря - ендокринолога 450
Повторний огляд лікаря - ендокринолога 350
Консультація лікаря - ендокринолога (бесіда) протягом 20 хв. 350
Консультація лікаря - ендокринолога онлайн протягом 20 хв. 350
Тонкоігольчата аспіраціонна пункціонна біопсія щитовидної залози з забором матеріалу +УЗД щитовидної залози 1000

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги