Ендокринолог – лікар, який допомагає справлятися із захворюваннями, що стосуються щитовидної залози та інших залоз ендокринної системи. До компетенції даного фахівця також належить діагностування та лікування цукрового діабету.

Порушення обміну речовин чи вироблення гормонів здатні викликати серйозні патології, якщо своєчасно не провести правильну корекцію. Тому для кожної людини дуже важливо, щоб лікар-ендокринолог проводив профілактичні обстеження щонайменше раз на рік. Насамперед це стосується людей, старших за 40 років.

Коли потрібна консультація ендокринолога

Необхідно звертати увагу на виникнення симптомів, які вказують на необхідність невідкладного відвідування ендокринолога, а саме:

 1. Відчуття підвищеної стомлюваності, постійна втома та слабкість;
 2. Відчутні стрибки маси тіла без зрозумілої причини;
 3. Розлади режиму сну;
 4. Підвищений рівень пітливості;
 5. Складності при концентрації уваги;
 6. Порушення роботи пам’яті;
 7. Стан пригніченості, зайвої вразливості;
 8. Підвищена ламкість нігтів і випадіння волосся;
 9. Внутрішні відчуття тремтіння та сильної спеки.

Клініка MEDOK рада запропонувати послуги лікаря-ендокринолога у місті Вінниця.

Які проблеми вирішує лікар-ендокринолог

Консультація ендокринолога допомагає пацієнтам справлятися з такими захворюваннями:

 • цукровим діабетом та його ускладненнями; 
 • порушеннями гіпоталамо-гіпофізарної системи; 
 • гіпер- та гіпофункцією надниркових залоз; 
 • гормонально-активними пухлинами ендокринних залоз.

Якщо вам потрібен хороший ендокринолог – запрошуємо до клініки MEDOK в Вінниці! Кожному пацієнту ми гарантуємо медичне обслуговування на найвищому рівні, конфіденційність, доброзичливість та максимальний комфорт. 

Фахівці у сфері ендокринології

У медичному центрі MED OK у Вінниці можна звернутися за допомогою до спеціалістів вузькоспрямованих профілів.

Гінеколог ендокринолог

Гінеколог ендокринолог займається діагностикою та лікуванням патологій ендокринних функцій репродуктивної системи. Лікар допоможе з вирішенням проблем безпліддя, порушень чоловічої та жіночої статевої функції.

Дитячий ендокринолог

Дитячий лікар ендокринолог спеціалізується на патологіях ендокринної системи у дітей молодше 14-річного віку. Лікар зможе усунути проблеми з роботою щитовидної, підшлункової, вилочкової залоз дитини, а також проконсультує у багатьох інших питаннях.

Дієтолог ендокринолог

З питань корекції ваги, запобігання та лікування ускладнень метаболічного синдрому необхідно звертатися до дієтолога ендокринолога.

Як відбувається прийом у ендокринолога?

Виникла необхідність у консультації ендокринолога? Записатися на прийом до фахівця клініки MEDOK можна онлайн на сайті або зателефонувавши за контактними номерами телефону. Прийом ендокринолога здійснюється у медичному центрі МедОк у місті Вінниця за адресою вул. Миколи Ващука 20б, оф. 5 або вул. Зодчих, 20, а у місті Бар за адресою вул. М.Туніка, 14.

Під час прийому необхідно максимально детально описати всі симптоми, навіть ті, які здаються вам зовсім не пов’язаними із захворюваннями ендокринних залоз (наприклад, підвищена світлочутливість та сльозогінність).

Для визначення динаміки захворювання та вибору найбільш ефективного лікування, лікар може призначити проходження деяких додаткових досліджень:

 • аналіз на рівень гормонів щитовидної залози (ТТГ, Т3, Т4);
 • УЗД щитовидної залози та надниркових залоз.

Наступним етапом є призначення лікування. На початкових стадіях захворювання буде достатньо медикаментозного лікування. У випадках запущеної хвороби може знадобитися хірургічне втручання, яке виконується лапароскопічно.

Як підготуватися до прийому у ендокринолога?

Перед прийомом у лікаря-ендокринолога дуже важливо ретельно сформулювати всі скарги та симптоми. За наявності даних попередніх обстежень та висновків фахівців, бажано взяти їх із собою.

Якщо було призначено лабораторні дослідження – відвідувати клініку важливо натщесерце. А попередні 2-3 дні слід відмовитися від алкоголю, переїдання, занадто інтенсивних фізичних навантажень.

Все ще сумніваєтеся, до якого ендокринолога краще звернутися у місті Вінниця? Ознайомтеся із відгуками пацієнтів про спеціалістів клініки MEDOK на нашому сайті!

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ЕНДОКРИНОЛОГА

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря - ендокринолога 450
Повторний огляд лікаря - ендокринолога 350
Консультація лікаря - ендокринолога (бесіда) протягом 20 хв. 350
Консультація лікаря - ендокринолога онлайн протягом 20 хв. 350
Тонкоігольчата аспіраціонна пункціонна біопсія щитовидної залози з забором матеріалу +УЗД щитовидної залози 1000

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги