Лікар гінеколог у приватному медичному центрі «МЕДОК»

Гінекологічний огляд – не найприємніша процедура. Все-таки йдеться про вкрай інтимну частину організму. Саме тому жінки часто відтягують візит до лікаря, ставлячи під загрозу здоров’я. Боятися лікарів-гінекологів не варто. Вони не тільки дотримуються професійної етики, а й проявляють по-справжньому людське, дбайливе ставлення до кожної пацієнтки. Ви можете переконатись у цьому, зібравши про гінекологів Вінниці відгуки – робота спеціалістів «МЕДОК» викликає лише слова подяки!

На послуги приватних гінекологів Вінниці ціни є цілком прийнятними. Заплативши невелику суму, ви позбавитеся черг, необхідності записуватися на прийом у незручний для вас час, будь-яких неприємних емоцій під час огляду. Наш медичний центр має власну лабораторію для аналізів та все необхідне обладнання для апаратної діагностики. Додаткові обстеження можна буде провести максимально швидко та зручно.

І найголовніше – у «МЕДОК» ведуть прийом найкращі гінекологи Вінниці, які мають високу кваліфікацію та багатий клінічний досвід. Довіривши їм спостереження за своїм здоров’ям, ви збережете його на довгі роки.

Які захворювання лікує лікар-гінеколог

За статисткою ВООЗ, до 50% жінок періодично стикаються з різними видами гінекологічних захворювань. Хвороби поділяються на кілька груп:

  • Запальні, викликані вірусами, умовно-патогенними бактеріями, найпростішими грибками. Це найпоширеніша група. Навряд чи знайдеться жінка, яка жодного разу не зіткнулася, наприклад, з кольпітом (у просторіччі «молочницею»)
  • Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), запальні процеси, що викликають специфічні збудники, які потрапляють в організм жінки при незахищеному статевому акті
  • Ендометріоз – надмірне розростання клітин ендометрію поза маткою.
  • Доброякісні та злоякісні новоутворення: кісти, міоми, рак
  • Ендокринні розлади

Більшість гінекологічних хвороб (включаючи рак, виявлений на ранній стадії) успішно виліковуються і навіть не заважають нормальному дітородінню. Щоб не запустити хвороби, що особливо мають неявну симптоматику, лікар-гінеколог повинен проводити профілактичний огляд і брати аналізи не рідше, ніж раз на рік.

І звичайно ж, гінеколог необхідний негайно, якщо виникли будь-які тривожні симптоми:

    • болі внизу живота
    • неприємні відчуття в області піхви
    • незвичайні виділення
    • порушення менструального циклу

Як проходить профілактичний огляд гінеколога у Вінниці

Будь-який прийом починається зі збору анамнезу – розпитування пацієнтки про скарги, минулі захворювання, особливості розвитку статевої сфери.

Потім гінеколог:

    • оглядає шкірні покриви
    • пальпує груди та лімфовузли в пахвинній ділянці
    • проводить внутрішній огляд на гінекологічному кріслі
    • збирає біоматеріал для аналізів
    • при необхідності призначає додаткові обстеження
    • призначає лікування або дає рекомендації щодо збереження жіночого здоров’я

Хороший гінеколог потрібен кожній жінці. І не тільки під час вагітності, пологів та початкового післяпологового періоду, як деякі схильні рахувати, а протягом усього життя. Жіноча репродуктивна система надзвичайно складна і тісно пов’язана з сечовивідною, ендокринною, нервовою системами. Вона надає вирішальний вплив на функціонування та стан всього жіночого організму загалом.

Гінекологія – назва утворена від двох давньогрецьких слів γῠναικός (жінка) та λόγος (наука) – чи перша медична дисципліна, що виділилася в окремий напрямок. Сталося це ще за часів античності. Перші лікарі-гінекологи приділяли основну увагу питанням вагітності та пологів. Причини зрозумілі: саме жінки народжують у світ нових людей, і турбота про жіноче здоров’я необхідна виживання роду людського.

Сучасна розвинена медицина займається як супроводом дітонародження, а й лікуванням інших специфічних жіночих захворювань, здатних його ускладнити. Для жінки можливість стати матір’ю – одна з основних життєвих цінностей. У Вінниці хороший гінеколог, який консультує жінку ще до планування бажаної вагітності, стане гарантом того, що народження дітей пройде без жодних ускладнень і принесе лише радість.

Серйозну увагу також приділяють періоду передменопаузи, менопаузи, постменопаузи. Вийшовши з дітородного віку, жінка не перестає бути жінкою, і стан її статевої сфери впливає на здоров’я організму, життєву активність, настрій. Хороший гінеколог у Вінниці допоможе жінці добре почуватися у будь-якому віці.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ ГІНЕКОЛОГА

Назва послуги Ціна, грн
Первинний огляд лікаря-гінеколога (бесіда, огляд кольпоскопом, бімануальний, в дзеркалах без забору мазків) *вартість мазків оплачується додатково 500
Повторний огляд лікаря гінеколога(контрольний огляд у динаміці захворювання протягом 7 днів після первинного огляду без забору мазків) 350
Консультація дитячого лікаря-гінеколога 400
Консультація лікаря-гінеколога (бесіда) протягом 30 хвилин 350
Консультація лікаря-гінеколога (бесіда) протягом 1 години 500
Консультація лікаря-гінеколога онлайн протягом 30 хвилин 350
Забір мазків 50
Введення ВМС 600
Видалення ВМС 450
Введення ВМС «Джайдес» 3300
Введення ВМС «Мірена» 3500
Введення ВМС «Юнона 1300
Прицільна біопсія шийки матки 550
Видалення кондилом (бородавок та папілом) 2-5 шт. 600
Індивідуальний підбір сучасних контрацептивів 350
Кольпоскопія 400
Пайпель біопсія 750

ЦІНИ НА ГІНІКОЛОГІЧНЕ УЗД

Назва послуги Ціна, грн
УЗД органів малого тазу трансабдомінально (з наповненим сечовим міхуром) 450
УЗД органів малого тазу трансвагінально 450
УЗД органів малого тазу та молочних залоз 650
Пренатальна діагностика 1 триместр (10-14 тиждень) 500
Пренатальна діагностика 2 триместр (15-19 тиждень) 700
Пренатальна діагностика 3 триместр (від 30 тижнів) 600
Цервікометрія 300
УЗД Фолікулогенезу (1-й етап: 6-7 день) 400
УЗД Фолікулогенезу (2-й етап:12-15 день) 300
УЗД Фолікулогенезу (3-й етап: 21-28 день) 300
УЗД Фолікулогенезу у 3-и етапи 700

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі