Лікар гінеколог у приватному медичному центрі «МЕДОК»

Гінекологічний огляд – не найприємніша процедура. Все-таки йдеться про вкрай інтимну частину організму. Саме тому жінки часто відтягують візит до лікаря, ставлячи під загрозу здоров’я. Боятися лікарів-гінекологів не варто. Вони не тільки дотримуються професійної етики, а й проявляють по-справжньому людське, дбайливе ставлення до кожної пацієнтки. Ви можете переконатись у цьому, зібравши про гінекологів Вінниці відгуки – робота спеціалістів «МЕДОК» викликає лише слова подяки!

На послуги приватних гінекологів Вінниці ціни є цілком прийнятними. Заплативши невелику суму, ви позбавитеся черг, необхідності записуватися на прийом у незручний для вас час, будь-яких неприємних емоцій під час огляду. Наш медичний центр має власну лабораторію для аналізів та все необхідне обладнання для апаратної діагностики. Додаткові обстеження можна буде провести максимально швидко та зручно.

І найголовніше – у «МЕДОК» ведуть прийом найкращі гінекологи Вінниці, які мають високу кваліфікацію та багатий клінічний досвід. Довіривши їм спостереження за своїм здоров’ям, ви збережете його на довгі роки.

Які захворювання лікує лікар-гінеколог

За статисткою ВООЗ, до 50% жінок періодично стикаються з різними видами гінекологічних захворювань. Хвороби поділяються на кілька груп:

 • Запальні, викликані вірусами, умовно-патогенними бактеріями, найпростішими грибками. Це найпоширеніша група. Навряд чи знайдеться жінка, яка жодного разу не зіткнулася, наприклад, з кольпітом (у просторіччі «молочницею»)
 • Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), запальні процеси, що викликають специфічні збудники, які потрапляють в організм жінки при незахищеному статевому акті
 • Ендометріоз – надмірне розростання клітин ендометрію поза маткою.
 • Доброякісні та злоякісні новоутворення: кісти, міоми, рак
 • Ендокринні розлади
  • Більшість гінекологічних хвороб (включаючи рак, виявлений на ранній стадії) успішно виліковуються і навіть не заважають нормальному дітородінню. Щоб не запустити хвороби, що особливо мають неявну симптоматику, лікар-гінеколог повинен проводити профілактичний огляд і брати аналізи не рідше, ніж раз на рік.

   І звичайно ж, гінеколог необхідний негайно, якщо виникли будь-які тривожні симптоми:

   • болі внизу живота
   • неприємні відчуття в області піхви
   • незвичайні виділення
   • порушення менструального циклу

   Як проходить профілактичний огляд гінеколога у Вінниці

   Будь-який прийом починається зі збору анамнезу – розпитування пацієнтки про скарги, минулі захворювання, особливості розвитку статевої сфери.

   Потім гінеколог:

   • оглядає шкірні покриви
   • пальпує груди та лімфовузли в пахвинній ділянці
   • проводить внутрішній огляд на гінекологічному кріслі
   • збирає біоматеріал для аналізів
   • при необхідності призначає додаткові обстеження
   • призначає лікування або дає рекомендації щодо збереження жіночого здоров’я

   Хороший гінеколог потрібен кожній жінці. І не тільки під час вагітності, пологів та початкового післяпологового періоду, як деякі схильні рахувати, а протягом усього життя. Жіноча репродуктивна система надзвичайно складна і тісно пов’язана з сечовивідною, ендокринною, нервовою системами. Вона надає вирішальний вплив на функціонування та стан всього жіночого організму загалом.

   Гінекологія – назва утворена від двох давньогрецьких слів γῠναικός (жінка) та λόγος (наука) – чи перша медична дисципліна, що виділилася в окремий напрямок. Сталося це ще за часів античності. Перші лікарі-гінекологи приділяли основну увагу питанням вагітності та пологів. Причини зрозумілі: саме жінки народжують у світ нових людей, і турбота про жіноче здоров’я необхідна виживання роду людського.

   Сучасна розвинена медицина займається як супроводом дітонародження, а й лікуванням інших специфічних жіночих захворювань, здатних його ускладнити. Для жінки можливість стати матір’ю – одна з основних життєвих цінностей. У Вінниці хороший гінеколог, який консультує жінку ще до планування бажаної вагітності, стане гарантом того, що народження дітей пройде без жодних ускладнень і принесе лише радість.

   Серйозну увагу також приділяють періоду передменопаузи, менопаузи, постменопаузи. Вийшовши з дітородного віку, жінка не перестає бути жінкою, і стан її статевої сфери впливає на здоров’я організму, життєву активність, настрій. Хороший гінеколог у Вінниці допоможе жінці добре почуватися у будь-якому віці.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги