Сучасні жінки стикаються з безліччю несприятливих для здоров’я чинників: погана екологія, нездорове харчування, стресові ситуації, а також інфекції. Все це підвищує ризик розвитку різних захворювань жіночих статевих органів, з якими не можна впоратися шляхом самолікування! З їх усуненням може допомогти тільки досвідчений та доказовий лікар-гінеколог. 

Всім жінкам з метою профілактики необхідний профілактичний огляд 1 раз в рік. Це необхідно для того, щоб контролювати стан здоров’я і вчасно виявляти найменші ознаки небезпеки.

При появі тривожних вас симптомів – необхідно негайно звернутися до лікаря-гінеколога. Рання діагностика — це запорука їх успішного лікування.

Ендокринна та репродуктивна системи пов’язані тісним зв’язком, тому збої в роботі першої помітно відбиваються на жіноче здоров’я. У запущених випадках буває складно розібратися в якій з систем спочатку стався збій, тому в подібних ситуаціях допомогти може тільки гінеколог-ендокринолог. Особливо це важливо при плануванні і в період вагітності.

Не забувайте про обовязковий огляд в лікаря після пологів, для підбору гормональних контрацептивів, діагностики та лікування хронічних захворювань

Використання сучасних і ефективних методів діагностики (в тому числі кольпоскопії і УЗД), висока кваліфікація фахівців і доброзичлива атмосфера перетворять ваш візит до гінеколога з необхідності в обов’язковий позитивний ритуал турботи про власне жіноче здоров’я.

null
Тільки найкращі
доказові лікарі
null
Персональний підхід до
кожного пацієнта
null
Лікування лише
доказовими препаратами

НАШІ ЛІКАРІ

пакетні послуги